Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ahelyett hogy a gyerekeimmel...

Ahelyett hogy a gyerekeimmel foglalkoznék, a gép elött ülök, nem akarok függő lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Állj fel és menj játszani:-P
2010. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mennyi idős a gyereked?
2010. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3,5 és 1,5
2010. aug. 25. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki,és menj a gyerekeidhez. Akkor gépezz,ha alszanak,egyébként meg törődj velük!
2010. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg apát/nagyszülőt/nagynénit/nagybácsit, hogy időnként vigyázzon rájuk, te meg menj el barátnőzni, kikapcsolódni, s akkor bírni fogod a hétköznapok "monotonitását" is, s nem érzed majd szükségét, hogy -jobb híján- olyan kérdéseket olvasgass, amikre két ekkora gyerek mellett már réges-rég tapasztalatból tudod a választ.:-)

(Ha rátapintottam a lényegre, örülök, ha nem, elnézést kérek.)

2010. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó válaszolód írta, hasonló gondokkal szenvedek, néha sajna beleesek abba a hibába, hogy a fáradság, és az elegemvanebbőla bezártságból, arra csábít, hogy gépezzek... persze a csemete kárára.

Most már menni sem bírok, mert nagy lett a pocak, és nagyon ficereg is a kisasszony odabent, nem bírom el a nagyot, de még így is, ha már robbanék kimegyünk bandázni, néha elég a szomszédig... ott mint a kotlók beszélgetünk csajok, a kicsik meg nyúzzák egymást... kikapcsolódok, töltődök, és másnap csak email olvasás és a gép ki is lövődik...

2010. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És simán tudsz tőlük gépezni? :D Én csak akkor tudok, ha alszanak mind a ketten. Egyébként reggel leülnék elolvasni az e-maileket, de tuti már hív valamelyik, hogy ezt csináljam-azt csináljam :)

Egyébként sztem tiltsd magad el tőle, kapcsold ki mondjuk egy hétre a gépet.

2010. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkán ülök ide, ha ébren van. Akkor, ha itt játszik körülöttem, vagy a mellettem lévő sátrában van.

Most éppen alszik, így nyugodtan vagyok a gép előtt!

Vigyázz, mert a kapcsolatotok rovására mehet.

(Van itt az oldalon egy anyuka, aki szinte minden kérdésnél elsők között válaszol, sokszor eléggé hosszan is. Neki vagy ennyire sokat alszik a gyereke, vagy szintén hasonló problémával küzd mint te.)


Próbáld meg, hogy csak alvásidő alatt jössz internetre!

2010. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!