Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet, szadista szomszéddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Másfél éve költöztünk ide, a szomszédban egy alkoholista bolond lakik. Nem írom le, azóta kb mennyi kutyája volt, de mindet eltüntette valahogy.

Egyedüli szomszédja vagyok, viszont az utcában bárki láthatja, ami a kertjében van(hatalmas kupleráj, szemétdomb, kutyák, kacsák, libák, stb.)

Szerzett 3 kis tacskót valahonnan, most már csak egy van meg.

Tegnap odamentem hozzá, erre mondja, hogy valaki megmérgezte a kutyáit...persze, se kutyaól, se semmi nekik, valószínű megfagytak.

Viszont ezt a hülyét ismeri az egész falu, ha megtudnák, hogy én jelentettem fel, valószínű kiutálnának innen.

Sokmindent adtam már ennek a nemnormálisnak, kutyakaját rengeteget, főleg.

Ez egy kis falu, autója, jogosítványa nincs, ha normális lenne az ürge, se tudná sehogy elvinni bármelyiket állatorvoshoz.

Legjobb lenne ha valaki névtelenül jelentené fel, de az meg honnan a bánatból tudná, mit csinált a kutyáival?

Gondoltam írok egy névtelen levelet a jegyzőnek.

De ha egyszer is megbüntetik, nem az lenne a cél, hanem véglegesen el kellene tiltani az állattartástól. De azt is ki ellenőrizné?

Én vagyok az egyedüli szomszédja.


2021. jan. 11. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összefogni nem tudsz a környékbeliekkel?

Próbáld csak a névtelen bejelentést állatkínzás miatt!

2021. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
98%
esetleg ha beszélnél a falu polgármesterével, h maguk is nézzék meg a problemát?
2021. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Névtelenül jelentsd fel.

Nem jönnek rá hogy te voltál. Pont az a lényeg hogy inkognitóban maradsz. Ne hagyd hogy ilyennek legyen állata.

2021. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen meglesz, mert nagyon tűrhetetlen állapot.

Ismerem a polgármestert, de nem tudom, nem-e beszélné tovább, hogy én voltam a bejelentő.

A jegyző másik településen van, azért inkább rá gondoltam.

Úgy írnám, hogy egy utcabeli lakos vagyok, aki rendszeresen elhalad a ház előtt, és látja mi a helyzet, ezért bejelentem.

Elég sokan vannak az utcában, és csak erre tudnak elmenni, szerencsére.

2021. jan. 11. 10:00
 5/7 anonim válasza:
92%
akkor vagy névtelen levelet irj a polgarmesternek, vagy névtelenül jelentsd fel a rendőrségen. Esetleg mobillal rögzithetnél fotokat videokat (amin ha lehet ő ne latszodjon) csak az ott uralkodo körülmények, allatkinzasra utalo jelek stb
2021. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megtörtént a bejelentés a jegyzőnél, azok értesítették a rendőrséget, ügyészségre viszik, majd határozatban tiltják el az illetőt az állattartástól, amit fognak rendszeresen ellenőrizni.

Mindezt sikerült névtelenül, még akkor, amikor kiírtam a kérdést.

2021. jan. 17. 09:16
 7/7 anonim válasza:
87%
szuper :) le a kalappal :) reméljük be is fogja tartani ez az elmebeteg...
2021. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!