Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen megbízható menhelyet...

Milyen megbízható menhelyet ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék adományozni egy vagy több menhelynek, de kicsit félek, mivel olvastam néhány rémtörténetet, pl. hogy csak hazaviszik a saját kutyáiknak. Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e menhelyet, amiben megbíztok ilyen téren? Én amit nézegettem a Noé, Rex, Tappancs tanya, Illatos út. Ezekről is szívesen hallgatnák véleményt.
2021. febr. 3. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Kutyaszív Állatmentő Közhasznú Alapítvány. Bár nem nagy menhely és nem olyan híres, mint a Noé, Rex stb. De az ott dolgozók nagyon rendesek segítőkészek. El kell nekik némi segítséget, adománytéren. Megbízhatóak, szóval 100000% hogy a kutyákra fogják költeni. Ismerősöm kutyája is onnan lett. Én csak javasolni tudom.
2021. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Illatos nemmenhely, gyepi, önkori pénzből megy, nemis adományozhatsz, nem fogadhatják el.


Keress kicsi vidéki menhelyet, vagy civil szerveződéseket: merem ajánlani a Gyömrői Árvácskákat, vagy az Érdi civileket

2021. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Pl. Árvácska Szentendre. Kisebb menhely, személyesen ismerem őket, tuti jó helyre kerül minden adomány :)
2021. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csongradi Allatmenhey
2021. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Én pici menhelyeknek szoktam adakozni, mint pl az Ágica menedéke Solton.

Olyannak soha nem adnék, akiknek vannak csilivili felmatricázott egyenautóik meg egyenruhájuk. Csakis olyan menhelyeknek adományozok, akik nem költik a bevételeik egy részét ilyen felesleges rongyrázásra.

2021. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Állatbarát Alapítvány Nyíregyháza
2021. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Összefogás az állatokért Alapítvány – Mátészalka

Én személyesen nem ismerem őket, de a Facebook oldaluk alapján rendesnek tűnnek :)

2021. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Kéz a Mancsert Egyesulet, Szolnok vagy Pitbull Rescue
2021. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Árvácskára ment még egy szavazat, ők rendesek és lelkiismeretesek.


A Noénak és a Rexnek is van pénze óriásplakátokra plusz drága autókra, ellenben alig van náluk mentett kutya, ők nincsenek rászorulva.

2021. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Olyan helyre adományozz, ahol vadon élő állatokat mentenek.
2021. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!