Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen megbízható menhelyet...

Milyen megbízható menhelyet ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék adományozni egy vagy több menhelynek, de kicsit félek, mivel olvastam néhány rémtörténetet, pl. hogy csak hazaviszik a saját kutyáiknak. Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e menhelyet, amiben megbíztok ilyen téren? Én amit nézegettem a Noé, Rex, Tappancs tanya, Illatos út. Ezekről is szívesen hallgatnák véleményt.
2021. febr. 3. 11:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10.: Én most olyan állatmenhelynek szeretnék adományozni, ahol háziállatokat mentenek.
2021. febr. 3. 18:34
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Akkor egy baromfi telepre menj és ments meg a kutyák elől pár tucat csirkét.
2021. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12: Elismerem, a nagyüzemi állattartás egy pocsék dolog. Ahogy sok más dolog is. Például az erdőtűzben élve elégett állatok, a háborús övezetben élő gyerekek, a vírus miatt utcára kerültek. De a megkínzott, kihajított kutyák és macskák ügye is az.
2021. febr. 3. 18:46
 14/19 A kérdező kommentje:
+ Ha ennyire szívesen viseled a dolgot, akkor akár te is elmehetnél arra a baromfi telepre.
2021. febr. 3. 18:47
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg csirkét megmentek azzal, hogy nem etetem a kutyákat velük.
2021. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
De ha valakinek az a jótékonyság, hogy egyik állatot megeteti a másikkal, lelke rajta.
2021. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Elég szűk szavúan fogalmazol, így néha nehéz követnem a gondolatmenetedet, de ha nem tévedek, most arról van szó, hogy az ember önkényesen fajtákat alakított ki és létrehozott egy saját körforgást. Őszintén szólva, nem tudom mit gondoljak erről. Kétlem, hogy a természet lenne az egyetlen működő szisztéma. De a mostani helyzet sem jó. Én csak próbálok változtatni azon amin tudok.

Szerintem a jelenlegi problémák egyik legjelentősebb forrása a túlnépesedés. Kicsit kutattam a témában. A túlnépesedés megakadályozásának legjobb módja, ha megmentjük az éhező gyerekeket. Ha az édesanyáknak nem kell tartania tőle, hogy elvesztik egy vagy néhány gyereküket nem fognak annyit szülni. A másik fontos dolog, pedig hogy biztosítsuk nekik a lehetőséget a védekezésre.

Kicsit eltértem a tárgytól, de tényleg nem tudom mit mondhatnék.

2021. febr. 3. 19:44
 18/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Hagyd, szerintem csak kötekedni akart. Én ugyan vega vagyok, de a kutyámat meg a macskáimat hússal (is) etetem, mert nem képzelem magam istennek, hogy megváltoztassam a természet rendjét.
2021. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza Állatbarát Alapítvány.
2021. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!