Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit képzel magáról ez az...

Mit képzel magáról ez az alapítvány???

Figyelt kérdés
elutasitja a kutya orokbefogadasi kerelmemet, mert alberletben elek???? Nem kellett volna megkérdezni, hogy a lakas tulandonossal esetleg egyeztettem-e erről (egyebkent igen!!) hanem csipobol elutasitanak???
2021. febr. 28. 18:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Megtehetik, ez van, ne haborogj.

Keress egy gyepit, ott altalaban nem szaroznak ezen.

2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
:( Hát sajnálom! Személyesen nem tudsz esetleg egyeztetni velük?
2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Most panaszkodni jöttél ide? Mert ez nem egy kérdés, csak nyavikolás. Egyébként nem csak ők, rengeteg menhely van, amelyik nem ad albérletbe kutyát. Több ismerősöm is van, akik örökbe akartak fogadni, de nem tudtak emiatt, úgyhogy tenyésztőtől lett a kutya. Ez van.
2021. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
ilyen embernek én sem adnék kutyát aki itt őrjöng, még megverné szegény buksit
2021. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan alapítvány, akinek van annyi zsetonja hogy finnyázhat, te keress inkább gyepit, kisebb menhelyeket ahol nem támasztanak ennyi követelményt.
2021. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Tele van az internet költözés miatt gazdát kereső kutyákkal. Mert az új lakásba nem engedik az állatot, a gazda meg nem válogathat az albik között. Valamennyire jogosnak tartom hogy ilyenre is odafigyelnek, hiszen sok kutya pont lakhatási gondok miatt kerül menhelyre. Ez a kitétel nem ellened irányul, ezt jobb ha végiggondolod újból.
2021. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg azért utasíthattak el, mert ha elkell hagynod hirtelen valami oknál fogva a mostani albérletedet, akkor nem biztos, hogy hamar találnál, olyan helyett, ahova állatot is lehetne vinni. Menj el személyesen, beszélj velük vagy nézzél gyepin kutyust ott még tán jobban is rá vannak szorulva a segítségre.
2021. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Én is menhelynél kezdtem, kutyát, macskát keresni, de tényleg átestek a ló túloldalára. Ha kutyát szeretnél, ajánlom a Kéz mancsért egyesületet, nekünk onnan lett kutyánk. Facebookon.
2021. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Én hüllőkkel foglalkozom, én sem adok el albérletesnek, hacsak nem hoz írást, hogy a tulaj engedi, és fix, legalább 2 éves lakószerződése van.
2021. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
A Noé állatorvos tanoncnak azért nem adott kutyát, mert kb. 1 félemeletnyi lépcső van a háza előtt.
2021. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!