Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az Amisok leölik azokat az...

Az Amisok leölik azokat az állatokat melyek már nem hoznak hasznot , mielőtt még az idő vinné el őket ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 08:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Biztos. Úgy élnek, mintha pár száz évvel ezelőtt lenne. Akkor még nem jött be ez a vegán/vegetáriánus divat. Ha már nem tojik a tyúk, megy a levesbe, stb. Ez teljesen normális.
2021. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is. mindent kézzel termelnek meg, az állatnak való takarmányt is. azt az állatot meg minek etessék amiből nincs hasznuk? nem házikedvencként tartják őket, hanem HASZONállatként. ha nincs haszon, nincs állat.
2021. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt eszik meg, persze, hogy leölik.
2021. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szomorú, mert ma láttam a Dr Pol állatklinikája filmben, hogy két nagyon szép lovat nem levágtak hanem elaltatták őket. Nagyon szomorú ! Akkor az ottani emberek láthatták a Fehér éjszakák című filmet ? Ott az idősek leugranak egy szikláról mert csak útban vannak.
2021. júl. 12. 18:05
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

#4


Most hogy sikerült idekeverned 2 random filmet?


Amúgy ennek az állataltalásnak nyugaton van nagy divatja. (Akár csak annak, hogy többet költenek egy állat orvosi ellátására, mint amennyit ér...)


Nekünk volt lovunk kb 10 évig. Lesántult, eladtuk a közeli vágóhídra. Csak lóhúsból nem lesz valami jó szalámi vagy kolbász, mert száraz, de mással keverve teljesen jól fogyasztható.

2021. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Állatvédő vagyok !
2021. júl. 12. 18:22
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
szomorú vagy nem, így működik a haszonállatok tartása. ha már nincs haszna, megszabadulnak tőle. téged is kirúgnak a munkahelyedről ha nem teljesítesz, kevés az a mukahely amelyik megtartana a két szép szemedért. azoknak a lovaknak nem létezik hogy nem volt semmi bajuk, különben eladták volna őket.
2021. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Tehát egy haszonállatot etikus megölni, ha már nem hoz hasznot. Gondolom akkor a házikedvencet is megölhetem, ha ráuntam. pl van egy 2 éves labradorom, eddig tök jól elszórakoztatott, de már nem olyan cuki mint kölyökkorában. Viszem is a vágóhídra.
2021. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

#8


Nem, azzal jobban jársz, ha eladod, mert vannak olyanok akiknek nem a kis kölyökkutyák tetszenek.

De egy sánta ló már senkinek se kell. Szekeret nem tud húzni, lovagolni nem lehet rajta. Tartani meg nagyságrendekkel több pénzbe kerül, mint egy "díszállatot" (pl aranyhal), szóval csak ha nézegeted, nem éri meg.

2021. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%

#9

Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy mennyire ignorálva van az állat jóléte. Csak az önös érdek számít. A kommented erre tökéletes példa. pl ha a sánta lovat eladhatnád egy állatmenhelynek, vagy egy állatkínzónak, viszont az állatkínzó a dupláját fizetné, akkor nyilván neki adnád el. Ugyanúgy ha egy szoftverhibás telefonért a dupláját adná egy olyan aki poénból telefonokat rongál, akkor neki adom el, olyannal szemben, aki megbecsüli. Hiszen a telefon, mint a ló, csupán használati cikk.

2021. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!