Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El akarom hagyni ezt a civiliz...

El akarom hagyni ezt a civilizációt. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Elegem van ebből az emberi civilizációnak nevezett szemétdombból.Mindenki nagyképű és bunko.De ez még csak a kissebbik baj.Ez az egész egy nagy börtön.Mindig csak időpontok,kötelezően kell csinálni mindent,hogy fennmardjon a civilizáció és mellette semmi szabadság.Ez az egész egy börtön.Utálom.Barátaim nem sok van mert én nem a hülyeségeikről szoktam beszélni meg justin bieberről meg a többi mai generációs majomról.Ezért sokan unalmasnak tartanak néhányan visszataszítónak.Nem tudok csak hülyéskedni.Azt veszem észre,hogy a mai emberekkel nem lehet beszélni komoly dolgokról.Ezért tartom az emberek nagy részét hülyének.Valahol nincsen magyarországon ilyen amis közösség vagyvalami hasonló,hogy oda tudjak költözni?Normális vállaszokat előre is köszönöm

2016. okt. 17. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
a civilizációt nem tudod elhagyni, még én is kénytelen vagyok hetente pár órára visszatérni az emberek közé. de ha nem ott vagyok, a civilizáció akkor is velem van
2016. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Úgy tudom,hogy Miskolc környékén vannak kiadó faházak.De máshol is.Valaki mondta a rádióban még régebben ,hogy elment egy ilyen faházba,és 3napig csak pihent,és senki sem zavarta...Neked is egy ilyen pihenés kellene.Kicsit úgy a saját magad csedességében elmélkednél.Régebben én is gondoltam az amisokhoz hasonló közösségre,hogy milyen lehetne ott lakni,mert náluk nincsen tv,számítógép,meg ilyesmi hanem önellátóak állatokat tartanak...Szerintem ha egy tanyán élnél az is jó lehetne.Én már laktam egy tanyához hasonló kis házban.Néha jól esett a csend.
2016. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha az "emberi civilizáció" nem tetszik neked, mert a szabályok, a kötöttség és a hülyeség... (mintha te okosabb lennél nálunk!) menj a majmok közé, ott nincs semmi más, csak a kaja + szex, és semmi egyéb kötöttség.
2016. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtesz egy kis pénzt, veszel egy tanyát, meg állatokat, és a magad ura leszel. Jah mondjuk a tehénhez kelni kell ám, mert az nem feji meg magát. De ott nem kell beszélned senkivel sem.
2016. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanya.

De előbb kell egy olyan munka, amiből fenntartod magad.

2016. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utálom ezt a rohanó világot.Véleményem szerint az emberek rabszolgák és fel se fogják az egészet.Nem akarok okoskodni nem ezért irtam ki a kérdést.Meg úgy is mindjárt jönnek a támadó válaszok,hogy "jaj nem vagy okosabb meg hülye vagy stb"Nem is okoskodásból irtam ki.Nekem erre nincs kedvem.Nem a munka a büdös ne értsetek félre.Sokat szoktam magamba elmélkedni bizonyos dolgokról napi rendszerességgel.Még akkor is amikor megyek haza az utcán.Sőt ez már napi rutinnak számít nálam.Igazából én magam sem tudom mit akarok.Mostanában nagyon visszahúzódó lettem és már nem is szeretem a társaságotRégen nagyon sokat hülyéskedtem haverokkal de ahogy telik az idő nincs kedvem barátokra.A hobbimnak szeretnék élni vagy nem is tudom.Olyannal szeretnék foglalkozni amit szeretek és nem olyannal amiért azért foglalkozok,hogy életben maradjak.Magát a pénzt is hülyeségnek tartom meg azt is ahogy az emberek kergetik azt.
2016. okt. 17. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért mondtam, hogy menj egy lakatra szigetre, vagy őserdőbe, élj együtt a vadakkal, eszed-iszod azt, amit ők, és sehol semmi kötöttség, szabály + előírás. És még dolgoznod sem kell, és elviselni az embereket, a hülyeségeiket, stb. stb. Ez való neked.
2016. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%
Ezt a kérdést én írtam? :D Csak mert totál olyan, mintha valaki a gondolataimat írta volna le. Ijesztő... Ja, amúgy a kérdésedre nincs időm válaszolni, építem az űrhajómat. :D
2016. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyet értek veled én is ezt érzem+annyival hogy a világot helyre kéne hozni.

Nézd me ezt a videót hátha jobb kedvre derít:


https://www.youtube.com/watch?v=x20IrxiMsy8

2016. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!