Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vegánok! Hogyan etetitek...

Vegánok! Hogyan etetitek húsevő állataitokat?

Figyelt kérdés
Nem kötekedés vagy provokálás céljából kérdezem. Csak érdekel.

2021. júl. 24. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Nincs húsevő állatom
Rendes, húsos tápot kap
Húsmentes, növényi tápot kap
Másfajta húsos etetés (pl barf)
Csak zöldséget, gyümölcsöt kap
43 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg van olyan elvetemült aki a kutyának/macskának csak zöldséget meg gyümölcsöt ad?
2021. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Volt. Lewis Hamilton pl. El is pusztult a kutya a remek "diéta" miatt. Én is nagyon merem remélni, hogy az ilyen ember nem kényszeríti rá a háziállatára a hülyeségét.
2021. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

#1 Van. Sajnos. Sőt.. Azt gondolják, hogy a vadállatnak ez jó. Oké, aláírom, az ember eldöntheti saját maga, hogy eszik-e húst (+tej, meg ilyesmi) vagy sem de egy állat NEM! Az EMBER, azaz a gazdája kényszerítheti rá, max, ha nem kap állati eredetű táplálékot..

Én úgy gondolom ez a kényszerítés nem jó. A vadállatoknak (mondjuk sok növényevőnek is) szüksége van pár % állati eredetű fehéjére

Pl. Görög teknős.. Ez csak egy példa volt.

2021. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
#3as vagyok. A pár % alatti nyilván a növényevőkre értem. A vadállatok nyilván 100%-ban ezt eszik.
2021. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

1-es:

Sajnos igen.

De léteznek vegán tápok, amikbe bogarak meg mindenféle növény van, és úgy tartják tudnák pótolni a rendes hús által tartalmazott alapanyagokat.

Én ebben egyébként nem hiszem, vagy nem gondolom környezettudatosabbnak az előállításukat - ami a legfőbb érv szokott lenni vegánok körébe.


Egyébként láttam már olyan inflencert aki próbálta vegán módon etetni az állatát, és egyszer még egy olyan insta sztorit is kirakott, hogy séta közben a kutyus elkezdte a füvet enni - majd büszkén írta oda, hogy "jéé, már a kutyám is tudatosan vegán", miközben ugyebár köztudott, hogy a kutyák nem vegán-tudatosság miatt esznek füvet.

2021. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Senior Séf ***** válasza:
6%
Én szeretem a húst, kérdező. Szerinted marhacsonttal kell etetnem a kacagó gerléimet?
2021. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

#6

Hogyan etetitek HÚSEVŐ állataitokat?


A kacagó gerle az szerinted húsevő?? :D

2021. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Senior Séf ***** válasza:
7%
A kacagó gerle természetesen nem húsevő. Mint ahogy én sem vagyok vegán. Csak a kérdés képtelen mivoltára kívántam rámutatni.
2021. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Senior Séf, én is eszek húst. A kérdés a vegánoknak szól és az érdekel, hogy HÚSEVŐ (pl kutya, macska) állataikat hogyan etetik. Ha nem tudsz érdemi választ adni, akkor ne válaszolj!
2021. júl. 25. 15:04
 10/31 anonim ***** válasza:
67%

Egy mindenevő mint az ember eldöntheti,hogy mit AKAR enni és mit nem eszik meg.

De egy húsevő állat gyomra húsevésre lett kitalálva,nem növény evésre.

Ahogy növényevővel sem tudnék húst etetni.

Sem a fogazata,sem a gyomra és az emésztése nem tolerálná azt az élelem forrást amit nem neki találtak ki.


Nem minden vegán ostoba.És nem minden vegán lett pusztán egy trend miatt vegán..

2021. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!