Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Létezik olyan szervezet ahol...

Létezik olyan szervezet ahol az állatok ivartalanítása a cél?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyes menhelyek szerveznek ilyen “akciókat” , h fele áron bizonyos számú kutyát, macskát lehet ivartalanítani, de én olyasmire gondolok ahol direkt erre kérnek adományokat, hogy aki nem engedheti meg magának, vagy macskák esetében a kóbor egyedeket ivartalanítsák?
2021. júl. 29. 15:43
 1/6 anonim válasza:
88%
Nem tudok ilyenről, de biztosan van. Mondjuk a direkt, kifejezetten erre a célra, nem tudom
2021. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kecskeember ***** válasza:
15%
Azt nem csak az Afrikaiak csinálják? A National Geographic Wild- ban láttam az Afrikaiaknál csak ilyesmit. Szerencsétlen állatok.
2021. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Bár nem szervezet, de nálunk (Veszprém megye) például van egy civil csapat (tehát nem alapítvány, nem menhely, nem kapnak semmilyen támogatást, normál munka mellett csinálják, illetve a legtöbb adomány licitekből folyik be), akiknek ha jelzed, hogy szeretnél ivartalaníttatni, de nincs rá keret, akkor ők állják teljes mértékben, ha kell, akkor hozzák-viszik az állatot is, stb. Tehát gyakorlatilag a saját fizetésükből finanszírozzák ezeket, már több száz cicát ivartalanítottak így.

De olyat még én sem hallottam, hogy bármilyen menhely vagy alapítvány kifejezetten ezzel foglalkozna. Még a saját gondozottjaikat sem ivartalanítják, hanem neked kell, ha örökbe fogadod...

2021. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Maved csinál ivartalanítási akciókat.
2021. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2021. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Győrben a Puha Praclik, gazdis cicák ivartalanításába is beszállnak de sok kóbormacskát is ivartalanítanak. Cicát is mentenek természetesen de az ivartalanítást is erősen tolják.
2021. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!