Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valakiről tudom,hogy...

Ha valakiről tudom,hogy rosszul tartja a kutyát (panelban,nem sétáltatja pl) akkor hol tudom bejelenteni? Tesznek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Bizonyítékom is van,a lakásból is bűz árad az ajtó előtt.

Sosem sétál,bántják,és sokszor van egyedül mert olyankor megállás nélkül ugat és vonyít.



2021. júl. 29. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Állatvédőknél
2021. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne "kotnyeleskedés" ha segíteni akar egy állaton? Egy embertársad szenvedését is simán végig néznéd gondolván hogy neked úgysincs semmi közöd hozzá
2021. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Állatvédőknél tudod bejelenteni, de túl sok mindent ne remélj! Tudom, felháborít amit tapasztalsz, én is így éreznék, ha ilyen emberi hozzáállással találkoznék. A kutya sorsa sajnálatra méltó, azonban segíteni rajta nem igazán tudsz.
2021. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Jegyző valamint állatvédők.
2021. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrségen is lehet, mert az állatkínzás bűncselekmény, és az önkormányzatnál, mert közegészségügyi veszélyt okoz illetve zavarja a többiek lakhatását.
2021. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Közvetlen szomszédom,és a szag folyamatosan az ÉN LAKÁSOMBAN is jelen van.Pedig nekem nincs állatom.Nem azért mert nem szeretem őket,hanem..EZÈRT.

Ha valakinek nincs ideje és kedve egy állathoz ne tartson.

Valaki csak tud segíteni azon a szerencsétlenen az ég szerelmére.

0-24 vonyítás,a saját ürülékében él (HOGY NEM ZAVAR EZ VALAKIT?!),ápolatlan,mindentől fél..

Jó,ha 2-3 naponta egyszer látom őket kijönni.És igen,mióta hallottam ahogy elveri és kiabál vele amiért beürít ÚGY HOGY LE SE HORDJA azóta figyelem,hogy mikor és mennyit mozdulnak ki együtt.


Jelezni már a közös képviselőnél jeleztem,de akkor valami állatvédő társaságot is keresnem kell..

Hogy megy ez,név szerint be kell jelenteni mint egy rendőrségi bejelentésen?

Kit ajánlanátok?

2021. júl. 29. 16:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam, nem tudom, milyenek: [link]

De itt a kutya tulajdonképpen már csak a következmény. Gondolom, hogy egy demens öregasszonyról (esetleg öregemberről) van szó, aki magát is képtelen ellátni, még a társasházra is veszélyt jelenthet. Az önkormányzatnál kell bejelenteni, és kijönnek ellenőrizni, esetleg szociális gondozót küldenek hozzá.

2021. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Kedves hetes inkább egy csöves legyen a nappalimban mint egy hozzád hasonló. Most erre írd azt hogy te nem is jönnél xD. Miért ne tegyen ellene ha megteheti? Az ő életét is befolyásolja ez és nem kötelessége eltűrni a bűzt...Ja és igen képzeld gyűjtöm őket. Majd ha valaki random megtámad az utcán vagy bármi hasonló és senki sem segít rajtad akkor ne legyél szomorú hiszen senkinek semmi köze hozzá:) Vagy ha bármiben is segítségre lenne szükséged
2021. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ők nem öregek,huszonéves fiúk.Tőlük csak elvinni tudják a kutyát és nagyon remélem,hogy fogják is mielőtt még befedeztetik..
2021. júl. 29. 17:17
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Könnyen lehet hogy szapisokkal van dolgod
2021. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!