Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valakiről tudom,hogy...

Ha valakiről tudom,hogy rosszul tartja a kutyát (panelban,nem sétáltatja pl) akkor hol tudom bejelenteni? Tesznek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Bizonyítékom is van,a lakásból is bűz árad az ajtó előtt.

Sosem sétál,bántják,és sokszor van egyedül mert olyankor megállás nélkül ugat és vonyít.



2021. júl. 29. 16:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem eltelt már 3 hónap nagyjából annyi időnként vemhes.Talán ezt is kellett volna említeni a közös képviselőnek is.
2021. júl. 29. 17:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tetovált állatmentőkre írj rá fészbukon
2021. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont állandóan vemhes akkor szaporításra tartják szerencsétlent, így meg tehetsz feljelentést a rendőrségen is. Én fel is jelenteném és az állatmentőknek is szólnék.
2021. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Előbb fognak lépni a bűz miatt, minta kutya miatt, ezt borítékolhatod kérdező. Szóval erről az oldalról is tehetsz lépéseket szerintem.
2021. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha lakás, akkor van lakóközösségi gyűlés, meg ha jól tudom van egy lakóházi guru (nem tudom a szakszavakat, sosem éltem panelban), neki nem lehet szólni?
2021. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A bűz miatt (ha valóban erős) önmagában tudsz birtokvédelmet kérni a jegyzőnél. Érdemes ezt több szomszédnak egyszerre megtennie, az megerősíti, hogy valódi problémáról van szó.
2021. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem nagyon viszik el onnan.A bűz miatt figyelmeztetik,ha van főbérlője és nem az övé a lakás őt is lehet keresni ezzel,de csak kidobják a lakásból.Mire ott felújítanak,kitakarítanak még mindig érezni fogod a szagot.

A kutya pedig megy velük és legfeljebb máshol kellemetlenkednek.

Nálunk én még elkobzást ritka esetben tapasztaltam csak

2021. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

Akik az állatmentőket meg a tetovált állatvédőket ajánlják, miért teszik?


ŐK NEM HATÓSÁG, SEMMIT SEM TEHETNEK.


Jegyző vagy rendőrség.


De először szólnék nekik, hátha értenek a szép szóból is.


Hazánkban a kutyák szaporítása nem tilos, csak úgy megyjegyzem.

2021. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul bánni velük viszont már igen, csak úgy megjegyzem.
2021. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy nem?
2021. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!