Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Görögországban állatmentők?

Görögországban állatmentők?

Figyelt kérdés
Anya egész életében a homokos görög tengerről álmodott, most végre eljutott oda, de minden nap sìr, mert annyi alultáplált, vékony, éhes, rühes kutya, cica van ott. Kihez tudna fordulni segítségért?
2021. aug. 8. 08:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Lidlipú!

Megfogadván a tanácsod, felkerestünk egy pszichológust, aki maximálisan neked adott igazat! Azt mondta, hogy még rúgjunk is bele abba az állatba, mert hát azt kell tenni egy szerencsétlen jószággal. Továbbá azt is tanácsolta, hogy legyünk önzőek, mert attól jól fogjuk érezni magunkat. 🙂 Igazad volt! Köszönöm szépen a hasznos tanácsot, most pedig keresek egy kóbor kutyát, akit jól meggyötörhetek. Szép napot!

2021. aug. 8. 20:57
 12/14 anonim ***** válasza:
16%
Na ugye h nem vagytok százasok...
2021. aug. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
A Takisnak minden médiafelületen ott van az elérhetősége, de még a weboldalukon is rajta van dedikált formmal kiegészítve. Hihetetlennek találom, hogy nem tudtál írni nekik. Bocs, de szerintem nem is akartál, mert kitaláció a történet.
2021. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért nem tudtam neki írni, mert Facebook-on csak ezek a lehetőségek vannak:

- Where is your shelter located?

- How do I adopt a dog/cat?

- How can I donate?

- How can I volunteer/donate?


Ezek közül rányomtam arra, hogy hol van a menhely? De azóta se válaszolt, csak elolvasta. Saját szöveget meg nem lehet írni.

Miért lenne kamu egy ilyen kérdés, nem is értem????

2021. aug. 14. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!