Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát repülővel Görögországba...

Kutyát repülővel Görögországba? Mit kell tenni? Mik a lépések?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron Görögországba akarunk menni és én szeretném vinni a kaninchen tacskóm. Repülőgéppel megyünk és nem tudom melyik légitársaság repülőjén lehet kutyát vinni. Előre tervezzük meg a nyaralást és szeretnék hogy ez is minél előbb le legyen tudva.

2019. aug. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Biztos elakarod vinni?A kutyákat nagyon megvisel a repülőzés és nem minden légitársaság engedi meg hogy kutyát szálítson de ha szállítanak akkor is a raktárban...De mégis van (ritka) pár légitársaság amelyik megengedi hogy kissebb kutyát a "fedélzeten" vigyenek.Szerintem a te kutyádat megengedik de ilyenkor is szinte mindig altatva!!!
2019. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Szinte bármelyiken lehet.A kutya a csomagtérben lesz elhelyezve,tehát doboz kell neki akár mekkora.

Oltási könyv amiben az összes oltás benne van (oltások nélkül nem viheted sehova),és útlevél amit az állatorvos ad ki egy 7000ft körüli összegért (legalábbis nekem annyi volt).

2019. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos szeretném vinni a hangos zajt jól bírja és a hosszú utat is a szállítóboxban
2019. aug. 27. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Csak meg kell találnod azt a légi társaságot, amelyik szállít élő állatot.

2019. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!