Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Denevérek költöztek a padlásun...

Denevérek költöztek a padlásunkra, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Majd frászt kaptam, amikor fölmentem ma a padlásra és kettővel farkasszemet néztem.

2021. szept. 11. 00:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
Adj nekik banánt
2021. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Menj el a boltba és vedd meg az ebédhez valót.
2021. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Örülj neki! Megeszik a sötétedés utan repkedő kártékony bogarakat! Pl a szúmyogokat, cserbogakrakat. Én imádom nézni őket ahogy vadásznak. Sajnos irreális félelmek miatt veszélyeztetett, és szerencsére védett állat!


Csak a sok horrorfilm miatt van rossz hírük. Egyáltalán nem bántanak és nem fognak bemenni a szobádba, hogy kiszívják a vered, márcsak azért sem, mert rovarokat esznek.

2021. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Játsszál le hosszú ideig ragadozó hangokat a youtuberól. Ragadozó madár, pl bagoly, de macska, agresszív kutya is jó. Miután kiröpültek, esélyes, hogy nem térnek vissza. Oké, hogy hasznos, de betegségeket terjeszt, az ürüléke is. Menjen barlangba. Ha kimennek, foltozd be a lehetséges lyukakat.
2021. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
A galambok/verebek/fecskék, is terjeszthetnek minden cart(több mindent mint a denevér), akkor űzzük el őket és szenvedjünk a rovar invéziótól, pont mint a kínaiak anno?
2021. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Na és mi baj a ragadozóhangokkal? Baja lesz tőle? Nem! Odébb megy, ahol komfortosabban érzi magát? Igen! Állítom, hogy a sok műanyaghasználattal, szeméttel, vegyszerrel többet ártunk az állatoknak, mintha teljesen békés és fájdalommentes eszközökkel eltessékeljük őket onnan, ahol nekünk nem komfortos a jelenlétük. Privátokat olvasatlanul törlök, tiltok! A módszerem állatbarát, fájdalommentes, semmivel sem rosszabb, mint a kereskedelemben legálisan kapható ultrahangos riasztók, amikkel szintén érdemes lehet próbálkozni, mivel érzékenyek az ultrahangokra. Aki ennyit nem képes megérteni, az csodálom, hogy tanult meg egyáltalán írni ennyi agysejttel!
2021. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Én is kaptam valami kreténtől privátot idézem "Bődületes ostobaság amit írsz!"

Ez oszt igen báttya ez oszt érvelés tezsvír. (irónia)


Mellesleg nem, nem bődületes ostobaság amit írok!

2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Batman? Te vagy az?
2021. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

Milyen szerencsés vagy, olyan aranyosak :)

Kis szárnyas kutyik

2021. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!