Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért vannak sokan felháborodv...

Miért vannak sokan felháborodva, ha levágják a kutyákat? Érdekes mert a disznóért, tehénért, birkáért stb. meg nincsenek, pedig ugyanúgy szenved mindegyik. Én nagyon sajnálom mindet ezért nem is eszem húst.

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Pedig nincs is jobb egy jó sztéknél, pácolt tarjánál. Esetleg egy kis kutyafarhát.
2021. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert más kultúrákban nevelkedtünk generációkon át.

Van ahol a tehén szent állat és eszükbe sem jutna megenni őket,máshol a patkányokat eszik pedig van ahol ők is szent állatok stb stb..

2021. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Oké, te egy szent vagy.

Lehet továbblépni.

2021. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindegyik állatot sajnálod a szenvedése miatt, akkor inkább örülj, hogy a kutyák levágása miatt sokan felháborodnak. Talán sikerül őket megmenteni.


Azt mitől lenne jobb ha kutyák miatt se lennének felháborodva, úgy mint a többi állatért csak több állat faj szenvedne.

2021. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Én a pulykákat nem sajnálom mert szemét állat azok meg érdemlik hogy le vágják őket
2021. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a pulykával? Miért érdemelnék meg?
2021. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert jelen pillanatban tilos kutyát étkezési célból felhasználni.
2021. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kínába pl.: szinte mindent megesznek.

Európába pedig ezeket általában haszonállatnak tartsák.

Az a szerepe, hogy haszon legyen belőle.

Magyarul arra tenyésztik, hogy levágják őket és/vagy egyéb dolgot tegyenek velük.

2021. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Már megint egy okos
2021. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálom jobban egyáltalán,de a kutya nem haszonállat.

A disznó,csirke,marha,birka (stb) haszonállat.Lovat még tartottam is,attól függetlenül nem mondtam le a lókolbászról sem,sőt a kutyám is evett már lóhúst is tartalmazó tápot.


Sajnálni lehet minden állatot,de amit arra tenyésztenek,hogy megegyük azt nem fogom egy kis sajnálat miatt levenni az étlapról.A kutyát (legalábbis nálunk biztosan nem) nem arra tenyésztjük,hogy megegyük.Az társállat,háziállat.

2021. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!