Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hülye kérdés, de kíváncsi...

Hülye kérdés, de kíváncsi vagyok. Ha háború törne ki az országban, és a kutyádat valamilyen oknál fogva nem vihetnèl magaddal, akkor elmenekülnèl egyedül, vagy maradnál a kutyáddal, de akkor lehet, hogy meghaltok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Menekülnèk egyedül
Maradnék itthon a kutyával
45 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Akkor is találnék rá megoldást hogy magammal vigyem. ;)

Az emberi leleményesség határtalan.

2022. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Elviszem, vagy rábízom valakire, aki marad, utóbbi tűnik egyébként okosabbnak, hurcolni neki is szenvedés, hisz mégis mennyire kéne becsomagolnom és elhallgattatnom folyton szerencsétlent?
2022. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én maradnék vele, ha tényleg nem tudnám magammal vinni. Ő az életem.
2022. febr. 27. 16:27
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Én nem hagynám el, inkább megdöglök. Nem tudnék tükörbe nézni utána.
2022. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Most függetlenül a kutyától, én szerintem maradnék. Mégis egy esély, hogy ha életben maradok, megamarad a ház a fejem fölött meg a holmim nagyobb része. Nem hiszem, hogy egy hátizsákkal nekiszaladnék a semminek. Mire visszajönnék (ha egyszer...) jó eséllyel lerombolnának, szétrabolnának mindent.
2022. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Thunderfairy ***** válasza:
24%
Nincs kutyám de én csak magam menteném és a család tagjaimat ha lehet. A tesóméknak van kutyájuk ők lehet hogy mentenék a kutyát is. Az embernek ilyenkor a saját életbe maradása legyen a fontos.
2022. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 hát nekem meg nem. Nem tudnék utána tükörbe nézni, állatbolond vagyok. És inkább haljak meg, minthogy cserben hagyjam az életem értelmét!!!!!!
2022. febr. 27. 16:44
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet megválaszolni a kérdést. És a kutyásokat sem kellene nyomasztani, hogy egyáltalán belegondoljanak mi lenne ha... Ez már-már szadizmus határait súrolja, kérdező. Értelmetlen neked ez az információ, és erről normális ember nem cseverészik.
2022. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
A mai világban ez elképzelhetetlen. Ha a kutyámat beteszem az autóba, akkor bizony átviszem a határon, akárki akármit mond. Lényegében tekinthető csomagnak is, ahogyan vasúton és utasszállítón is kezelik. Mégis milyen indokkal vennék el tőlem? Mit csinálnának az elvett kutyákkal? Háborús helyzetben nincs arra erőforrás, hogy gyeptelepeket húzzanak fel az elkobzott kutyáknak és utána ki tudja mennyi ideig gondozzák őket. Már a mindennapi ellátásuk is problémás lenne, nemhogy még az állatorvosi aspektusával is foglalkozzanak.
2022. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Megoldanm valahogy, hogy jöjjön, vagy biztonságban maradjon, de azért a család életét nem kockáztatnám, mindannyian imádjuk a háziállatainkat, de a helyzet az hogy nekik relatíve rövid élet jut, nem kockáztatnám a családtagjaim hátralevő évtizedeit a kutyus hátralevő 3-4 évéért bármennyire is fájna ez...Főleg ha gyerek is van...de nem hiszem hogy bárki komolyna gondolja, hogy inkább Bodri legyen biztonságban hogy velünk lehessen még pár évig maximum, mint a 6 éves gyereke...vagy emiatt nézzen földön fekvő holttesteket kisgyerekként mert nem tudtad otthagyni a kutyád, ez egy szörnyű áldozat, de azért belegondolva sajnos meg kéne hozni
2022. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!