Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak ha a szomszéd...

Mit csináljak ha a szomszéd kiköti láncra a kiskutyáját? Hallom ahogy ugat, nyüsszög pont az ablakommal szemben?

Figyelt kérdés

Eléggé agresszívak, meg idősebbek. Kisebb településen lakunk, ha bejelenteném akkor tudnák ki vagyok, de úgy sajnálom a kicsit.

Ha kiderül én jelentettem képesek lennének engem megverni.


2022. ápr. 29. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
És miért van kikötve? El van hanyagolva a kutyus?
2022. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
törődj a magad dolgával..
2022. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert van kikotve! Nem beszelek veluk.

De.az allando kutya vonyitas siras szornyu.

2022. ápr. 29. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha elengedik, és elüti egy kocsi...
2022. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Hogy lehettek ennyire tirpákok, hogy a láncra kötött kutya szr állatkínzó gazdáját véditek?

Szerinted mindenhol meg van kötve a kutya, mert különben elüti az autó?

Esetleg biztonságos környezetet biztosítani az állatnak, foglalkozni vele, ha már felelősseget vállalt érte???

Parasztok.

2022. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
5-st lehet lepontozni.
2022. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Állandóan ki van kötve? Van egy időlimit úgy tudom, törvényileg megszabva, aminél többet nem lehet kikötve a kutya. Ha ezt túllépik, akkor közjegyzőnél bejelentheted, de általában az ilyesminek nem szokott nagy foganatja lenni. Talán hasznosabb állatvédő szervezetet keresni, nekik szólni, és így rajtuk keresztül talán intéződhet úgy, hogy ne legyen egyértelmű, ki jelentette az esetet. Pl. Szurkolókról el tudom képzelni, hogy tudnak érdemben elérni valamit.
2022. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Állatvédőknek szólj, de ne valami 2 tagú kamu szervezetnek! Ha fenyegetnek veréssel, vedd fel és arra is tegyél feljelentést!
2022. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Szólj a Wegera állatvédőnek. (Facebook)
2022. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
64%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, a megyei állatvédelmet kerestem meg... nem is a vonyítás zavart, hanem annyira sajnáltam az állatot. Akkor 3-an voltak, azóta szaporodtak, most már 6 kutya rohangál. Képzelem, mind oltva, féregtelenítve stb....
2022. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!