Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mire lehet számítani, ha...

Mire lehet számítani, ha megteszem a feljelentést ismeretlen tettes ellen a kutyáim mérgezése miatt?

Figyelt kérdés

2 hete nekem volt kérdésem mérgezéssel kapcsolatosan, írtam is, hogy elvesztettem a kutyám. Aztán rá 2 napra a másik kutyám is. A doki megmondta, hogy a vese ilyen szintű gyors károsodása csak fagyálló lehet (3 orvos is megmondta, megvan a papír, már lemásoltam a feljelentéshez).

Szeretnék ismeretlen tettes ellen feljelentést tenni a rendőrségen, hogy kiderüljön ki dobta be a fagyállóval mérgezett ételt a kutyáimnak. Elmondhatatlanul dühös vagyok, hiszen ilyet normális ember nem tesz. A szomszédok kiesnek a körből, mindenki szerette a kutyáinkat, csomószor jött át a szomszéd kisfiú játszani velük, jöttek velünk sétálni, konkrétan családbarátok ők is... mire számíthatok? Mikorra lesz meg a tettes, hogyan kezdik a nyomozást? Köszönöm!



2022. okt. 21. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz meg a tettes. Le fogják zárni a myomozást elég hamar.
2022. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem fognak semmit csinálni. Kimennek, körbenzének, papiroznak, majd kb. 1 hónap múlva lezárják, hogy az ismeretlen tettes felkutatására nincs esély.
2022. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Valami sanszod akkor lehet, ha van kamera felvétel, ahol látszik, valaki dob be valamit. Még így is kétséges a tettes kiléte, hiszen elég nehéz ezeken a felvételeken pontosan megállapítani a személy kilétét.
2022. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos 2 kutya miatt biztos nem fognak nyomozni kivéve ha van kamera/szemtanu
2022. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Harci kutyák voltak?
2022. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem volt kamera sajnos, azóta természetesen folyamatban van ez az ügy is...

Sajnálom, nekem csak egyetlen tippem van, de nyilván nevet nem mondhatok a rendőrségnek, mert a végén még én leszek az, akit rágalmazással megbüntetnek... Köszi a válaszokat, azért megteszem, hátha...:/

2022. okt. 21. 10:30
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös: nem. Egy labrador és egy shiba inu, "hobbi célból" tartott családi kutyák voltak.
2022. okt. 21. 10:31
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, drukkoook, de sajnos kicsi az esély.

A továbbiakban én tennék ki a helyedben kamerát, illetve szólj a szomszédoknak, környékbelieknek is, hogy járjanak nyitott szemmel.

2022. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Értem. Sokat ugattak? Támadták esetleg, aki a kerítés mellett ment el? Csak az okokra próbálok rájönni? Feljelentést tegyél persze, hogy meglesz-e a tettes, kiderül majd.
2022. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%
Mondjuk tok jo lenne, ha nem foglalnad le ilyesmivel a rendoroket. Vegyel masik kutyat.
2022. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!