Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Reggel fél mászott egy kiscica...

Reggel fél mászott egy kiscica a diófánkra és azóta nem jött le . Mivel tudnám le csalni onnan?

Figyelt kérdés

Valahonnan át szökött hozzánk , és valószínű hogy meg ilyedt a kutyánktól és fel maszott a fa tetejére.

Be vittem a kutyát mi is bent voltunk nem piszkáltuk, kaját is raktunk le neki , de úgy sem jött le .

Ha esetleg reggelig nem jönne le mit lehetne olyankor tenni?

Sajnos akkora léta nincs , hogy el érjük a cicát.


2023. jan. 21. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Hívd tűzoltókat.
2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Állatvédő szervezeteket keress meg telefonon, de ahogy az első válaszoló írta a tűzoltók is segítenek.De minél előbb kérj segítséget.
2023. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az én kismacskám mászott fel (és persze lejönni nem tudott), a fa derekáig támasztottam egy létrát - nekem sem volt hosszabb -, és onnan ciccegtem neki. Félve ugyan, de elkezdett farral lefelé letolatni. A felénél elakadt ugyan, de ott már el tudtam kapni. Hátha..Nekem annyi előnyöm volt, hogy engem ismert.
2023. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem lecsalás kérdése. Nem tud lejönni. Magától nem fog, csak ha több nap szenvedés után leesik a holtteste.
2023. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Létrával tudod "lecsalni". Fel kell menni érte. Ha egyedül nem biztonságos akkor segítséggel csináld, vegyétek le a fáról. A kutyus véletlenül se legyen kint az akció közben.
2023. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Anyám, ennyi helyesírási hiba egy kérdésben... "ilyedt" meg azok a fránya igekötők..:D
2023. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a macskám egy legmelegebb napot választott arra, hogy fentragadjon a forró tetőn, hőségriadó volt aznap. Egyedül voltam otthon, párom dolgozott. A padlás ablak túl messze volt hozzá, hiába mentem fel, s rimánkodtam neki. Tűzoltók kiröhögtek, több állatvédő lerázott. Szomszédoknak nem volt olyan magas létrája. A macska már egy másfél órája lihegett, zihált, sütötte a nap, előtte 5 órán keresztül sírt, azt hittem megdöglik. Aztán hívtam apámat, azonnal hazajött a munkából, hozott otthonról egy legmagasabb létrát, amivel építkezett. Nem érte fel így se, és a macska kész pánikban volt, nem ismerte Apámat ráadásul. Apám hazaugrott egy hosszú slagért (eddigre már több mint 2 órája zihált a macska a tűző napon), felszerelte a konyhai csapra, kivezettük a slagot, és a vízsugarat csak ijesztés képpen a macskához közelítettük, hozzá se ért, de a macska úgy megijedt, hogy azonnal leugrott olyan magasról, amilyen magasra a legmagasabb létra sem ért fel, és már szalad be a konyhába inni a vizecskéjéből.
2023. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
A gyk-n általában onnan tudod, hogy jó a válasz, ha piros.
2023. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
"reggel fél mászott" kifejezéssel a nagyon fél és a mászik kifejezéseket egyesítetted?
2023. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen valószínű, hogy fent hagyom pat napig a cicát.. Le írtam, hogy ha reggelig meg ott van mit tudnék csinálni .

Nem azt , hogy még várok pár napot.

2023. jan. 22. 00:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!