Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A kutyám nagyon "rosszul"van...

A kutyám nagyon "rosszul"van lelkileg,mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám vojvodanski pulin és nagyon szomorú mikor rá nézek szinte látom neki ,hogy fáj ,de sejtem ,hogy miért mert szegénykém láncon van ,de mielőtt megbélyegeznétek,leátkoznátok, muszáj volt meg kötnöm ,mindig mikor kiszokik szalad neki az embereknek és ugatja ,az üzlet elé leáll és senkit nem enged be az üzletbe megy neki mindenkinek, beszalad másnak az udvarába és leszakadta a szárított ruhákat, hiába van jól elkerítve az udvarom mégis kiása magát, és mikor próbálom elkapni elszalad ki az útra, úgy,hogy megkotem 13-m láncra minden nap járok vele sétálni de akkor is szaladna jàtszani nem lehet vele mert le se szar engem ha hívom nem jön hozzám,ezt kis korában nem csinálta ( 6 éves most )

És jól van szocializálva jártam vele kutya suliba is 4 hónapig,hogyha esetleg ebbe kötetek volna bele , és volt/van vele foglakozva napi szinten 1 óra intenzív játék.

De mostanában már nem tudok vele hát amit írtam .

Ötlet, tanács



2023. jan. 31. 22:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm,a villany pásztort, megpróbálom

Rendesek vagytok,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok .

Akik meg csak kötekedtek annak meg 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

2023. febr. 1. 11:38
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem birsz a kutyaddal es meg neked nagy a pofad? Olyan undorito dolgokat valaszoltal, amit mar toroltek, hogy az csak na. Senki nem kotott beled. Le lett irva, mit kene tenni.

Fuj de utalom a felelotlen fajtadat, de komolyan. A szad az nagy, de ha tenni is kene valamit (pl keritest megjavitani, kutyat nevelni), na az mar nem megy. A villanypasztor is penzbe kerul, remelem ezt vagod. Nyilvan ezt se fogod megcsinalni, mert nem ingyen van.

Aki 6 ev alatt ennyire jutott, hogy lancon tartja a kutyajat, az szarik is bele.

2023. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tanulj meg rendesen írni és aztán írjál,te nagyon okos.

És milyen jogon feltételezed azt ,hogy nekem nincs pénzem villany pásztor-ra? Leírtam feljebb , megjavíttotam kiásta magát,nem egyszer vettem már új kerítést,én csak azon kapom fel a vizet , jó tegnap nagyon csúnyán írtam amit rettentően bánok nem azt akartam írni, elnézést kérek attól akinek írtam ...

De nem tudjátok,hogy nekem mennyi pénzem ,meg ,hogy azt mondjátok,hogy nem tudtam megcsinálni 6-évtől a kerítést de én megcsináltattam ,és nem volt olcsó ,kedves válaszoló,és nem egyszer volt csináltatva .


És még egyszer mindenkitől elnézést amiért undorító mocsok voltam.Ha továbbra is kötekedtek nem fogok rá !válaszolni.

2023. febr. 1. 12:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!