Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mérgezés? A kis cicának is...

Mérgezés? A kis cicának is lehet baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban embernek nem nevezhető számomra Gyökér valaki a környékünkön mérgezte a cicákat!

Sajnos az én cicáim közül kettőt is sikerült neki. Kinti cicák, munkából haza érve láttam, hogy rosszul vannak, szédelegtek, bágyadtak voltak. Elvittem őket azonnal állatdokihoz, de nem tudott segíteni, el kellett altatni őket. Egy macskám sikeresen túlélte, ő viszont vemhes volt az elmult pár napban. Tegnap előtt 1 kiscicának adott életet a másik cica halva született. A kérdésem az lenne, hogy ha esetleg ő is evett a méregből és ha így szoptatja a kicsit akkor a kicsi is elpusztulhat? Nem látok tüneteket rajta, eszik-iszik, gondosan szoptatja, tisztogatja a kicsinyét. Úgy tűnik hogy ő nagyon is jól van.



2023. máj. 1. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg az állatorvost, az a biztos.


Nyilván mindenki más hülye (az is lehet, hogy mérgezett egeret ettek, vagy bármi olyasmit,ami árt nekik), kivéve a gazda, aki hagyja őket ivarosan az utcán koszalni.

2023. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ivartalanított cicák voltak! Ő az egyetlen aki nincs ivartalanítva még most szeretnénk majd ivartalaníttatni. Ő nem véletlen lett vemhes, akartuk hogy legyen kiscicája,legalább egyszer. Ő benti cica de ő is kijárkál az udvarba. A másik két cicát úgy fogadtuk be, ők nagyobbacskák voltak, mikor ide keveredtek, nem tudtam őket benti cicának szoktatni, ők kint az udvarban érezték jól magukat! Köszönöm az értelmes válaszod, nem tudod a körülményeket és mégis vagdalózol! Orvos szerint fagyálló mérgezés volt.
2023. máj. 1. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Hat ez aztan a korulmeny. Millio macskat lehet orokbefogadni, ha kolykot akarsz, tizesevel hozhatod el oket, menhelyrol, akarhonnan, annyi van.


De nem, te szaporitasz inkabb.👏🏻

Ez aztan az a korulmeny, amit meg kene erteni. Ja nem.

Es elpusztult ket macskad is, de tovabbra is hagyod, hogy kijarjon a masik.

Felelos allattartas 🥰

2023. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! További szép napot kívánok! 🌼
2023. máj. 1. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért hagyod, hogy kimenjenek a kertedből?
2023. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez a te hibád, és egyébként nem kár értük
2023. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!