Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért nem tiltják be Szilveszt...

Miért nem tiltják be Szilveszterhez hasonlóan augusztus 20-át, amikor nagyon fél a tűzijátéktól a családom?

Figyelt kérdés

Mert nekem a kutyáim nem háziállatok, ők családtagok!

Ez miért nem állatkínzás?


2023. aug. 20. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem ti vagytok a világ közepe
2023. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Mert a normális EMBERI családok élvezik! És mivel nem a hozzád hasonló furcsaságok vannak többségben,nem is foglalkoznak ezzel komolyan.
2023. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

A tüzijátékot kéne betiltani, nem az ünnepet.

Meg lecsukni azt a sok értetlen barmot, aki nem törődik az állatával. Köszi de nem akarom, hogy más megriadt állata a szélvédőmre kenődjön, mert elmenekült otthonról a félelem miatt.

2023. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Betiltották a szilvesztert? Na, ne!
2023. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Hol élsz? Nagyon sok vidéki nagyvárosban nem volt ma tűzijáték, pl kecskeméten már 2-3 éve nincs, de Győrben, Miskolcon se volt. Ezt a fél órát meg kibírják a kutyák is valahogy ilyen ritkán. Ja, és az az állatkínzás, amire a kormány rámondja hogy az. Ha budapest belvárosában laksz egy kis lakásban az állatkínzás. Kertes házak meg nem nagyon vannak a belvároshoz közel, vagy villák, vagy nagyon drága házak. Csukd be a kutyádat egy hangszigetelt helységbe.
2023. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
" Ezt a fél órát meg kibírják a kutyák is valahogy ilyen ritkán."- te se láttál még tüzijátéktől megrémült állatot. Nem egy fél óra. Elmenekülnek, konkrétan több száz kilómétert is képesek megtenni a félelem miatt.
2023. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Vagyis a családtagjaidat. De lehozhatod őket addig vidékre is. Itt egy szál tűzijáték nincs.
2023. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

#6

Azért vagy a gazdája,hogy utána menj,vagy figyelj ,hogy ne menjen el....

Ne hogy már mindenki haptálba álljon mert vannak kutyák...

Álljatok már le,nagyon nem normális az,hogy meg vagytok bolondulva a kutyáitokért,de érdekes módon eltud szökni ha tüzijáték van.....

2023. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
6 Láttam kutyát tűzijátéktól megrémülni, a sajátunkat. Kibírta régebben. Behoztam a szobába és nyugtatgattam. Igaz amit az első válaszadó írt, hogy nem a kutyások körül forog a világ, a többi ember, meg ezt élvezi, szereti, jót tesz a turizmusnak stb. Ha nem akarod , hogy Budapesten se legyen tűzijáték gyűjts aláírásokat, és nyújtsd be a parlamentbe, hogy foglalkozzanak vele, és betíltsák, ha úgy látják jónak.
2023. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
én leszarom a tüzijátékot , mert egy béna szar valami de ha már a családod tagjai akkor beviszed őket és ennyi .
2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!