Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vadőröknél akik gorillákra...

Vadőröknél akik gorillákra vagy bonobókra vigyáznak a dzsungelben az állatok vagy az orvadászok miatt van gépuska? Youtube videóban láttam.

Figyelt kérdés
Úgy értem pl ha rájuk támad a gorilla vagy bonobo csoport akkor lelövik őket a saját életük védelmében? Vagy sok az orvadász vagy terrorista Afrikában és ha veszélyben vannak azokat lövik le?
2023. okt. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Az orvvadászok miatt, a gorillák meg a bonobók csak hülye filmekben támadnak meg embereket. És nem ök lövik el az orvvadászokat, hanem meg kell védeniük magukat azok ellen.
2023. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Az orvvadászok miatt. De ez igaz szinte bármelyik afrikai vadőrre aki bármelyik természetvédelmi területet őrzi. Csak egy apróság: sok afrikai törzs nyelvében nincs külön szó arra, hogy "állat" és "hús". Egyébként Kína a legnagyobb felvevőpiaca az orvvadászoknak.
2023. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grimfox ***** válasza:
A vadőrök csak ritka esetben kerülnek olyan közel az állatokhoz, hogy aggódniuk kelljen miattuk. Viszont az orvvadászok a vadőrökre is lőnek. Ellenük van a fegyver. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a ragadozók ellen, de ezek az emberek ismerik az erdőt, el tudják kerülni a nagyvadakat.
2023. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!