Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok élnek a dzsunge...

Milyen állatok élnek a dzsungel-ben?

Figyelt kérdés
Ismerek párat pl kígyó, krokodil,majom, koala, de ha neten rákeresek az oroszlánt is odasorolja holott az a szavannán él. Ki tud ebben segíteni?

2023. ápr. 30. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Google.
2023. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha értelmeznéd a kérdésem megnéztem de az oroszlánt is odairja holott az a szavannán él..
2023. ápr. 30. 11:14
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
#1 - A Google nem a dzsungelben, hanem a kaliforniai Mountain View-ben él?
2023. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Aha és csak egy találatot dob arra, hogy milyen állatok élnek a dzsungelben?
2023. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok segiteni felesleges irkalni
2023. ápr. 30. 11:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra keress, hogy esőerdő. Oroszlán valóban nem él ott.


Majmok és félmajmok, emberszabásúak, disznó- (pl. a kapibara) és őz/szarvasfélék, ragadozók közül a jaguár, tigris, vagy a fekete medve Ázsiában, rengeteg kétéltű (pl. békák), kígyó, rágcsáló, madárfaj, denevérek, rovarok, bogarak, lepkék stb.


Keress rá, és több oldalon felsorolt listákat fésüld össze, de egy konkrét listát sehol nem fogsz találni.


Pl. arra kerestem rá, hogy "esőerdők állatvilága"

[link]


Ez egy pdf-et tölt le, sok kép is van benne:

[link]

2023. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van: ha rákeresel arra, hogy "dzsungel állatvilága" vagy "esőerdő állatvilága" vagy "mely állatok élnek az esőerdőben" akkor nagyon sok találatot ad ki, és nem csak az elsőt kell elolvasni, hanem minél többet, és abból összeírni az állatokat. Amiket én találtam egyikben sem írta az oroszlánt, nyilván, mivel azt még az átlagember is tudja, hogy szavannán él. Linkeld már be, hogy mely oldal ír ilyet? (6-os voltam).
2023. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az oldalt nem tudom linkelni.De a zsiráf is ottvan meg az elefánt is a dzsungel állatai között. Ezért is vártam hogy valaki felsorolja a valós dzsungel állatait.Mert neten van mindenféle állat a dzsungel címszó alatt közben meg nemis oda tartozik.Googlézni énis tudok.Konkrét válaszra vártam.
2023. ápr. 30. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
indiai elefánt él a dzsungelben..
2023. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod linkelni? Mire kerestél rá?


Valaki felsorolja a valós dzsungel állatait? Hogyan? Több tízezer fajról van szó! :D


Lusta vagy keresgélni, értjük, de nincs olyan lista, ami részletesen felsorolja az összes állatot.


Én felsoroltam sokat, linkeltem is 2 oldalt, azokból össze tudod rakni + keresgélj még a neten, arra keress rá, amiket írtam és tessék több eredményt is végigolvasni, azokból összerakni a listát.


Jó munkát! :) (6-os és 7-es voltam)

2023. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!