Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vannak olyan csoportok akik...

Vannak olyan csoportok akik tudnak nekem segíteni? Fontos!

Figyelt kérdés

A környékünkön él valaki, akinek új sprotja lett a macskáink lövöldözése légpuskával.

Az egyik cicánk meghalt, rendőrt hívtam, elvitték a cicát és megvizsgálták. Bebizonyosodott, hogy a cica lövés során halt meg,mert "jókor" lőtt és a macska pont lépett. Egyébként mondta a doki, hogy annyira masszív a bőrük, hogy lepattan a golyó, csak a felszín sérül.

Összesen 2 cicánk volt, most egy van, de azt tegnap, tegnap este meglőhették. Az oldalán van egy nagyon szabályos kerek seb. Lefotóztam. Szinte olyan mint a másik cicánké volt.

A rendőrök leráztak minket bizonyíték hiánya címszóval.

Kihez fordulhatunk? Nem szeretném megvárni, hogy a kis kedvencem újabb áldozat legyen. Ráadásul gyerekek is élnek a környéken, valaki meg nappal lövöldözik az utcán. (a másik cicát az úton nappal lőtték le, hallottam a puska durranását is és láttam szenvedve meghalni a cicámat.)


2023. okt. 31. 13:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
De ha ők voltak hova tűnt el a fegyver a házkutatás elött?
2023. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Őszintén ha nekem lenne egy puskám én se éppen szemelőtt tartanám. Elásnám egy zsákba vagy valami.

Az a baj, hogy akik kint voltak meg se erőltették magukat.

2023. nov. 1. 16:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt állítom, hogy kicsit kiszínezted a sztorit, és nem volt semmiféle házkutatás. Mint írtam, ahhoz komoly vádak kellenek, és komoly engedélyek, ahhoz pedig sok pénz, mert ebben az országban minden engedélyekkel, és pénzzel működik. Sokkal komolyabb ügyeket is "elfelejtenek" időben intézni, mert nincs rá pénz, nemhogy egy légpuskával lövöldözést.

Légpuskát tartani nem tilos, és nem engedélyköteles. Nekünk is van, sosem volt töltve, mindig a folyosón van letámasztva az egyik sarokban a ruhafogas mögött. Az is láthatta, aki nem akarta.

2023. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ilyet el kell kapni és betörni a koponyáját, nincs més megoldás.
2023. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!