Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatvédők ártanak legtöbbe...

Az állatvédők ártanak legtöbbet az állatvédelemnek?

Figyelt kérdés
A tetteik, kommunikációjuk, a hozzáállásuk cinikus. Általában az átlagembert csesztetik. Mikor elzárnak egy utat. Prágában velem is megesett hogy egy utat elálltak és senki nem tudott mozdulni. Agresszívek és személyeskednek. Én nagy állatbarát vagyok és sok állatvédőt ismerek személyesen. Persze tisztelet a kivételnek.
jan. 12. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Állatvédő és állatvédő közt is baromi nagy különbségek lehetnek. Az nagyon zöldek már belőlem is ellenérzést váltanak ki, pl. nyáron volt a Balatonnál hogy a vegánok vakumcsomagolt húsként feküdtek a tálcán... na az felesleges baromság. De azokat az állatvédőket szívesen támogatom, akik sérült, éhező kutyáknak, macskáknak adnak még egy esélyt, fellépnek az állatkínzás ellen, szaporítótelepeket számolnak fel, stb. Azaz tesznek is valamit, nem csak hittérítő szerepben tetszelegnek, meg aktivistáskodnak.
jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem az állatvédők, hanem az ilyen önfelkent fontoskodó fogalmatlan majmok ártanak sokat, akik szándékosan keresik a konfliktust, hogy bizonygassák, hogy ők aztán jobban tudnak mindent.


Itt szerintem különösen magas az egy négyzetméterre eső ilyenek száma.

jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne általánosíts. 🙂
jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem, azokkal az állatvédőkkel semmi gond nincs, akik kidobott állatokat karolnak fel, illetve nagyon rossz körülményeken, láncon tartott, halál szélén álló kutyát mentenek meg. A baj azzal van, hogy sok állatvédő szeretne nagyon belemenni a rendőrség dolgába, és vegzálja, kifigurázza, illetve követi, sokszor kamerával az utcán az állatkínzással törvény elé állót, ahogy megy a bíróságról hazafelé, stb. Ha a rendőrség körözési listáján megjelenik egy állatkínzó, akkor "itt ez a féreg" illetve hasonló mocskos "csatakiálltásokkal" posztolja ki mindenhova. Bár az itteni "Állatok" kategóriában tevékenykedő emberek úgysem értik, hogy mi ezzel a nagyon nagy probléma morálisan.
jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Múltkor a tévében láttam ilyen kigyúrt, kopasz, egyen bomber dzsekis állatvédőket. Azok lehetnek jó nagy bunkók. Vissza élnek a termetükkel meg a testi erejükkel, főleg úgy, hogy csapatba vannak jó sokan. Akkor is valakivel arcoskodtak egy kutya miatt. Védik ugyan az állatokat, de milyen áron? Majd szét tépik az embert. Ez ugye jogos a részükről?
jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez semmilyen szinten nem állatvédelem, amit leírsz, hanem elmebeteg sz@r feltűnési viszketegség. Mialatt ezzel foglalkozik, addig is mehetne pl menhelyeknek segíteni vagy saját maga kóbor állatokat befogni, elvinni ivartalanításra, etetni őket, gazdát, ideiglenes befogadót keresni stb stb. Na azok az állatvédők, akik ezeket csinálják.
jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem.
jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

"Persze tisztelet a kivételnek."

. Tiszteled egy f*szt őket, általánosítasz a hangos kisebbség alapján, mint mások.

jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

"Tiszteled egy f*szt őket, általánosítasz a hangos kisebbség alapján, mint mások."


Ezalapján benned a hangos kisebbséget tisztelhetem?

jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

#9: nem, mivel nem vagyok állatvédő aktivista.


De tudtam, hogy lesz valaki, aki a cenzúrázott káromkodásra is ugrani fog (még egyszer: direkt nem írtam ki a szót, aki ebből nem ért, az reménytelen eset). Nagyon könnyen rákap az ilyen csalira, aki csak vitatkozni akar. :D

jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!