Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » El akarják venni az állatvédők...

El akarják venni az állatvédők a macskáimat mert két hétig munkanélküli voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 5 gyönyörű fehér és vörös egeszséges cicám.

Volt egy nagyon rossz állásom kiléptem, a macska pont utána lett beteg 80 ezer volt az orvos. Segítséhet kértem egy állatmentőtől. Elhelyezkedtem máshol, várom az első fizut, de akitől segitséget kértem elkezdett rendszeresen támogatni később kérés nélkül.


Most kitalálta, hogy elviszi a macskáimat és odaadja milliomosoknak.

Nagyon erőszakos, át szokott mászni a keritésen és befeketitett a szomszédnál meg a felettem lakónál is aki utál mert megvakarta venni a lakást de nem adtam(már fel is jelentett egyszer a szomszéd de nem jött be neki) , mert nem találta a cimet és elkezdett beszélgetni velük, hallottam az ablakbol egy részét a szomzéd is engem szidott .

Szerény körülmények között élek mondhatni vidéki átlag, de a neten úgy adta elő hogy rettenetes a hely ahol szenvednek a macskák és gazdát

is talált már nekik mert szépek, egészséhesek.

Fotózott itt össze vissza, a szomszéd lomtalanitásra váró szemetét is gondolom miért... Hogy putrinak látszon a hely.


Bocs hog zavaros, de nagyon feszült vagyok.


Mit tegyek?



#macska #állatvédő #állatvédelem #állat elkobzás #macska örökbe adás
2023. okt. 16. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
86%
Ne engedd be fotózgatni.
2023. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%

Szólj neki, hogy legközelebb ha átmászik a kerítésen rendőr viszi el.

A fotókat, hazugságokat tüntesse el, mert feljelentést teszel ellene.

2023. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

Egyes, értelmes kommentet írtál. 😂 Kint is fotózta az utcát, amikor lomtalanítás volt.


Kérdező, én a helyedben nem aggódnak, ha tudod bizonyítani, hogy el tudod látni a macskákat. Másik opció az elköltözés. Vagy valami fogást találni ezen a nyomorulton.

2023. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon hihető sztori. Pont a te macskáid kellenek "milliomosoknak".
2023. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Utolsó! A milliomosokat nem szó szerint értettem. Olyan emberek akik a modern házakba a kanapéhuzat színéhez választanak egy macskát. Mert unatkoznak....

Vagy kell a gyereknek játékszer. Tök mindegy nem? Én nem vagyok millilmos. De el tudom látni őket lemondásokkal.

2023. okt. 16. 16:39
 6/52 anonim ***** válasza:
95%

Ha a macskák etetve vannak, foglalkozol velük, tiszták, a lakás tiszta akkor hiába zaklat.



Mondjuk az 5 macska kicsit sok, de ha el tudod õket tartani...

2023. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
97%

Jelentsen fel.

Megnézik a macskákat, teljesen egészségesek, megvan mindenük, stb.


Ezután viszonozhatod a jóindulatát egy becsületsértés/rágalmazás miatti perrel.

2023. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom!

Nem szabad mindenkitől elfogadni a segítséget.... látod mekkora ára lett... az az állatvédő sem lehet százas, már bocsánat. Próbáld meg lerázni valahogy, ha lehet határozottan, de semmiképp ne agresszíven! Még csak véletlenül se fenyegesd meg semmivel, de még burkoltan sem, mert újabb feljelentést fog maga után vonni, gondolom...

Az a baj az ilyen szervezetekkel, hogy ha segítenek, többnyire belemásznak az ember magánéletébe, és meg akarják mondani kb. mit tegyen. Ezek az állatvédők is tisztelet a kivételnek, de sokszor olyanok már mint egy szekta. Aki bemászott a kerítéseden, meg a szomszédoddal ellened szövetkezett, konkrétan elmebeteg.

2023. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
62%
Tisztára, mint egy Disney mese.
2023. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
64%

"Szerény körülmények között élek mondhatni vidéki átlag"

Ebből látszik, hogy kamu. Valószínűleg nem sűrűn jártál vidéken. Kissé kiakasztó, hogy a neten mindenki úgy próbálja meg előadni, mintha falun mindenki putriban élne, küszködne

2023. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!