Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mikor tiltják be végre a...

Mikor tiltják be végre a horgászatot?

Figyelt kérdés
állatkínzó szemetelő prolik és ólommal szennyezik a környezetet. idelye lenne betiltani mert nem normális 2024ben hogy valaki következmény nékül kínozzon állatot

ápr. 6. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#9 fogalmazta meg a leghelyesebben szerintem.


Kérdező neked meg 🐎🍆 a seggdbe

ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

De nem rancigaljak ki es cincaljak szet a szajat.

Szakallnelkuli horog nem ejt sebet, a "lyukat" fertotlenitovel lefujjak. Es nincs szo rangatasrol. A hal ahogy farad .

Es azert nem eszik meg mert

1:ez egy sport

2: 10+ kg ponty nem finom

3: azt mondjak kb evi 1 kg hizik. Szoval egy 10-20 kg hal 10 -20 eves. Miert olnék meg.

Sok helyen a nagy halakat ki se hozhatod a vizbol. Uszo pontybolcsobe teheted aztan mehetsz utana a vizbe ha fotot akarsz.

ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Olommal pedig mar kevesenhorgasznak.

Tobb tavon nem is szabad, csak lebomloval. 🤷‍♀️

ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Úszó pontymatrac hova szarjak. A szennyvíz viszont ömölhet bele a Tiszába, a Dunába pedig a lítium Gödnél. Szép!
ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi az osszefugges a horgasztavak szabalyai es a folyoba ömlő szenyviz kozt ? 🤔
ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Szoval ha a horgasz vigyazz a halaira bassza meg mert attol a szenyviz ( amire a horgasznak nincs hatasa) a vizbe folyik...

Logikus 😅

ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16%

Tudom, hogy troll kérdés, de a többi trollnak leírom, aki esetleg akar még hasonló provokáló kérdéseket feltenni:

Az a hal, amit a Dunából kifogok, egy boldog életet él, amíg meg nem eszem. Ha olyat akasztok, amit vissza kell dobnom, nyilván én is sajnálom. Próbálom kíméletesen kiszedni a horgot, és bízom a természetben ,hogy meggyógyul a sebe és élheti tovább a szabad életét. A vízben máshogy gyógyulnak a sebek, amit a szárazföldi állat nem él túl, abba egy hal nem feltétlenül pusztul bele. Fogtam már olyan halat, aminek eltorzult testén látszott a korábbi ragadozó nyoma, de láttam más sérüléstől torzult halat is, ami vígan élt a vízben.

Viszont az a tojás, amit a kérdező a boltban megvesz, olyan tyúkoktól származik, amelyik napot nem látott a keltetőtől kezdve. Etetik minden szarral őket, majd amikor a tojáshozama már nem gazdaságos, 5-600 forintért eladják "letojt" állományként. Többször vettünk ilyet, amikor kiengedjük a rétre, nem mer kimenni a zöldre, mert fél a fűtől. És akkor még a hústyúkokról nem is beszéltem, amiket levesz a kérdező a hipermarket polcairól. Azok se kapirgáltak, legfeljebb a ketrecben. Na, ez az állatkínzás szerintem, nem a peca.

ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!