Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Veletek előfordult,hogy egy...

Veletek előfordult,hogy egy híres gyorsétteremláncba bejöttek az állatvédők és elkezdték zaklatni a vendégeket mindenféle "gyilkosok" és hasonló kijelentésekkel ?

Figyelt kérdés
Tik tokon szoktam felvételeket látni hogy külföldön bejönnek ilyen helyekre és jobb esetben számon kérik hogy miért eszik ezeket az állati eredetű ételek roszabb esetben meg a fenti kijelentések mennek.De már lattam magyar verziót is ebből.
máj. 13. 10:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt még ilyen
máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Még nem találkoztam ilyen elvetemültekkel szerencséjükre. Én is szeretem az állatokat, de azért mindennek van egy normális határa.
máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt még ilyen. Szerintem ezek marginális jelenségek, csak a tiktok miatt nagyobb a hírverés, mint kéne.
máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebbi kapcsolatom az állatvédőkkel az volt, hogy Bécsben a sétáló utcában maszkot viselve mutogatták a tabletet az állatkínzós videókkal. Én meg annyit mondtam, hogy "sehr lecker!", mert ezt a két szót tudom németül.
máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Itt Kelet-Európában hamar leszoknának az ilyesmiről.
máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Grimfox ***** válasza:
95%
Szerintem is, Kelet-Európában ez nem divat. Itt a vegánok, petások, és hasonlók sem hangosak, hanem elvannak viszonylag békésen. Tőlünk keletebbre meg konkrétan veszélyben lenne a testi épségük.
máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, de ilyenkor mindig a konfliktusfémek jutnak eszembe. Számomra érthetetlenek a vegánok, hogy főként csak kajában gondolkodnak. Rengeteg más dolog előállítása közben írtunk ki élőlényeket, például a hőn szeretett kütyüjeinkért is a benne levő tantál bányászata során...

Az emberiségnek óriási hatalma van, ezzel valóban nagy felelősség is együtt jár.

Sok kínt okoz az ember a világban ezzel a berendezkedésével.

Pl. a nemzetközi hajózás, ugye. A hajtesteken rengeteg kórokozó utazza körbe a világot és betegít/öl ott is, ahol a hajózás előtt nem tette.

Vagy csak simán az autópályák felszabdalják egymástól elszigetelik az élőhelyeket. Szerencsére nem csak az állatokkal tolunk ki, hanem a globális Délen élőkkel is, akik egy idő után meg fogják ezt elégelni.

Hogy ne említsem a jövő generációit, akik fogják majd igazán megfizetni azt, hogy mi ennyire pocsékoló és felelőtlen módon képzeljük az életet.

máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%
7# hajótesteken
máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ez nem divat. Azt gondolom ha egy ilyen is történne az még a híradóban is a szerepelne.
máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem is hallottam ilyen esetről. Csak úgy beugrik egy filmjelenet. Kiszáll a nő a limóból bundában. Odalép az állatvédő:

-Tudja hány szegény állatnak kellett ezért a bundáért meghalnia?

Mire a nó:

-Tudja hány gazdag állattal feküdtem le érte?!

máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!