Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért vesznek állatot akik...

Miért vesznek állatot akik utána utálják őket?

Figyelt kérdés

A minap láttam hogy egy fickónak a kutyusa bement a kocsia alá, a hapsi úgy rángatta ki(a kutyus közbe iszonyatosan nyüszített) aztán fölemelte a nyakörvénél fogva (a kutya közbe fulladozott már) a hapsi pofon vágta 2-szer aztán ledobta a földre

az ilyennek miért van állata?

én elvenném az ilyenektől még a jogot is hogy bármikor bármilyen állata legyen



2012. aug. 25. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez igaz, sokan csak azért tartanak állatot, hogy csak mert legyen, de nem törődnek vele.

Amúgy ez simán állatkínzásnak minősül.

2012. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahh az ilyeneket úgy megsimogatnám egy baltával.

Pofozzon meg egy olyan embert akivel gondja van ne egy védekezésképtelen állatot.

Az ilyen "ember" szerintem úgy gondolja hogy normális amit csinál nem látja át. Vagy dühkezelési problémái vannak.

Egyébként én is elvenném az ilyenektől a kutyát, macskát meg minden állatot.

2012. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki állatot tar, az szeresse. Aki meg csak dísznek tarja, azokra az emberekre van pár kreatív szavam. Ha tehetném megmutatnám neki milyen a börtön, ahova jó pár évet kapna állatkínzásért.(Én csak tudom, mivel a tesóm zsaru.) Meg még egy két olyan módszert, amiket az állatokkal művelnek. Az hogy tetszene nekik?
2012. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!