Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek? FONTOS!

BlackWolf kérdése:

Mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Segítsetek!

A szomszédunk rengeteg állatot tart,többek között kacsákat.libákat,kutyát és rengeteg macskát.A fickó nagyon öreg,részben meg is értem de ez már nem normális!!!

A hátsó kerítése teljesen tönkrement.Ezzel komolyabb baj nem lenne,ha a kacsák meg a libák nem jönnének ki.És mivel egy patak van a házak háta mögött,nagyon tetszik nekik.s nagyon közel van a járda meg az úttest.Állandóan kimászkálnak az útra,főleg a kacsák akik szép komótosan odatotyognak az út közepére,leülnek,nézelődnek,némelyikük átmegy az úttesten,ezzel lassítva a gépjárműveket...A libák durvábbak.Azok ott strázsálnak a járda mellett,és aki elhalad mellettük,nekirontanak.Édesanyám szerint,ameddig le nem szednek valakit a bicikliről,vagy komolyabb baja nem lesz az embereknek,nem csinálnak semmit.

A másik dolog a kutyája.Igen aranyos kutyus lenne,ha időben elvitte volna állatorvoshoz.Szegény pára tiszta rüh,egy árva szőrszála sincs,a hátsó lábai pedig lebénultak.El sem tudom képzelni hogy milyen kínokat élhet át...

Remélem tudtok segíteni.Nagyon sürgős!!A válaszokat türelmetlenül várom!!

Ja és a macskák is elég brutálisan néznek ki.Van egy cicája,aminek a feje fehér alapon szürke,a teste vörös.Mi baja lehet?

A segítséget előre köszönöm!!!



2013. máj. 27. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresd fel az allatvedoket!!

Vedd fel veluk a kapcsolatot,add meg a szomszéd címét,majd ők segíteni fognak!!!

2013. máj. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha megírnád hol van ez.

A macskának hogy vörös a teste? A szőre vagy a bőre?

2013. máj. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szőre vörös.Elég ijesztően néz ki.

És köszönöm a válaszokat,jelentem az állatvédőknél.

2013. máj. 27. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
De véres vagy hogy vörös? Van vörös szőrű macska.
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van van vörös szőrű macska,nekünk is volt,de ez abnormálisan vörös.Ha megint találkozok vele lefotózom és felteszem.
2013. máj. 28. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!