Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A hely vsznű nem jó kiírás...

A hely vsznű nem jó kiírás szempontjából de mindegy. Lent a többi?

Figyelt kérdés

A szomszéd családnak (kisebbségiek ugyebár..) az egész jószága kint van az utcán, kecske, birka, tyúk, volt ló is de azt eladták, szval hova lehet lépni, tenni vmit hogy ez máshogy legyen mert az utca azelőtt szép volt most viszont mindent lerágnak stb.

A polgár mester és a rendőr semmit sem tesz.

Az állatok szinte füvön nőnek fel.


2013. máj. 29. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ha a jegyzőnek szóltok mi lesz. Elvileg kötelezni kellene őket arra, hogy legyen kerítés és a portán belül maradjanak a jószágok. Írásban is jelezzétek, hogy legyen nyoma. Esetleg állatvédőknek szólni, ha rossz állapotban is vannak, talán elvihetik őket.

Egyébként én is tapasztaltam, hogy mindenkit tudnak zargatni a legkisebb apróság miatt is, de a bajos cigányok felé se néznek. Sőt, sokszor ha pl. az is roma, akinek intézkednie kellene (pl. polgármester), akkor az ő oldalukra áll. (Tudom vannak rendes roma emberek is, velük értelmes embernek nincs is baja.)

2013. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A jegyző azt mondja semmit nem tud csinálni a rendőr meg azt hogy addig nem lép míg vmi baleset nem történik, az se volt elég neki hogy a ló a kereszteződésbe keresztbe volt kikötve...

A polgár mester meg a segélyt ugye elveszi attól akinek a portája nem jó, ez mi ha nem az? rossz a kerítés de amúgy is szándékosan kihajtják.

(az asszony tán 35 éves vagy hogy de már tízen vhány gyereke van most szült megint de már ismét terhes, a felnőtt lányai szintén, volt babája aki elhunyt de azt mondták lesz másik nem baj, már aránylag össze szokott velük az utca de az állataikkal van már meg baj)

2013. máj. 30. 05:35
 3/10 anonim ***** válasza:

a szó elszáll...

Tértivevényes levélbe fordul a jegyzőhöz, így kötelező neki valamit tenni. Kapnod kell egy választ, amiben leírja a jelenlegi jogállást. Tehát utána kell járnia. Sok esetben nem teszik meg, ha nincsen kényszerítve.

2013. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán, lehet, de az van hogy személyesen lett vele beszélve, de ezek szerint az kevés? hm..
2013. máj. 30. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Én építenék egy lakóparkot a problémás kisebbségnek, ahol boldogan tudnának élni. Nem zavarnák őket a magyarok, illetve megtalálnák egymással a közös hangot. Mindenki jól járna. Iskolába sem lenne kötelező járni. És lennének nagy mezők, ahol legeltethetnek kedvükre.
2013. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vera25 ***** válasza:
Hát nálunk is van egy ilyen csupa szar az egész telke,néha döglött tetemek vannak az udvarába a rágcsálok stb,munkát ajánl embertelen körülmények között,hétfőtől vasárnapig dolgoztat és nem fizet vagy alig fizet,igazi magyar ember nem kisebbségi ilyenkor mi van?
2013. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyet értek hogy vannak ilyenek, pár utcával arrább is itt felénk.

ezekkel egy a baj az hogy a polgármesterre sem hallgatnak se a rendőrre aki többször is volt kint náluk ez ügyben + sok sok lopás ügybe, de magasról tesznek a törvényre mert ők az nem ismerik el.

A kisebbség meg már rég nem az, inkább többség, a saját szememmel látom mi hogy megy náluk, most szült pl. de már terhes megint! :O a tizen negyedik vagy hogy aki él mert lettek volna többen is de 2-3 meghalt mert nem babához illően foglalkoztak akkor éppen vele, de ehhez nem is fűznék többet.. (és ha elvesztenek egyet csak annyit mondanak; Nem baj! :D lesz másik! :D

2013. jún. 13. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehetne, de nálunk is ez van. ráadásul a főút mellett a csirkék mindig kint vannak én meg tökre félek a csirkéktől...
2013. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? félsz egy csirkétől? na ne már! :S mit árthat egy csirke? :D
2013. jún. 17. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Van aki fél a madaraktól, én a pókoktól, nem kell ezen meglepődni. Amúgy, hogy ez ellen mit lehet tenni? Legfelsőbb állatvédők vagy a tetovált állatvédők.
2013. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!