Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A macskak buvohelyet telire...

A macskak buvohelyet telire rongyokkal vagy szalmaval beleljem ki - melyik melegebb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Még 40fokos meleg de te már a télre gondolsz..:D

Egyébként én mindig szalmával szoktam, szerintem úgy sokkal hatásosabb mint rongyokkal.Van amikor bent vannak a házban az ilyen nagy hidegekben

2013. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a széna, szárított fű jobb nekik, nekünk mindig szívesebben feküdtek abba, ráadásul hiába tettem ki nekik puha, meleg anyagokat, előfordult, hogy még le is vizelték és tiszta mocsok volt minden. Én azóta nem teszek ki nekik anyagot, amúgy is szívesebben fekszenek még a szúrós, száraz ágak közé is.

Szóval csak természetesen anyagokat, pl. széna, szalma (nem tudom, melyik a puhább, mindig összekeverem, de azt ami annyira nem szúrja őket :)).

2013. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy talán azért vizelhették le, mert ők is meg akarták jelölni, mert érezhették rajta a szagunkat. Pedig ezer éves anyagok voltak, amiket már évek óta nem hordtunk és többször ki is voltak mosva alaposan, de mégis... Szóval én semmilyen anyagot nem tennék alájuk, inkább füvet. De nem árt ha tartalékolsz, mert lehet, hogy időnként neked is cserélned kell majd, mert összekoszolják. Szóval tegyél el több adaggal télre, hogy tudj újat betenni nekik.
2013. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most van a hatarban szalma az aratas utan, ezert kell most szendem hogy telire legyen.


Az en macskaim rafekszenek a muanyag butorhuzatra is - ezen csodalkozom is, mintha nem szamitana nekik.

2013. aug. 6. 16:07
 5/6 Valletta ***** válasza:
Azért jobb a szalma, mert azt át tudja melegíteni a macska, nem fagy meg, mint a rongy, szóval kezdheted gyűjtögetni.
2013. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szalma az jobb/melegebb neki a téli hideg fagyos napokon
2013. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!