Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egyetértetek velem?

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

Remélem! Ti se szeretitek, ha kínozzák az állatokat, nem?

Akkor nézzétek meg legyetek szívesek ezt! Köszönöm szépen!!!!


[link]



2013. aug. 31. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

normális lelkületű ember sem az állatok sem az emberek kínzását nem szíveli.sajnos ma az országban elég sok a beteg lelkületű ember, akik sem a környezetüket sem az állatokat nem kímélik..

elég szoros az összefüggés az állatbántalmazás és későbbi erőszakos bűncselekmények elkövetői között, sőt az USAban vizsgált sorozatgyilkosok mindegyike állatok kínzásával kezdte gyerekkorában.

2013. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és egyetértek veled!
2013. aug. 31. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elítélem az állatkínzás minden fajtáját, de attól nem változik meg a világ, hogy kiteszel egy ilyen szaros táblát facebookra, vagy bárhová. Sajnos ez nem így működik...
2013. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, tudom, hogy nem így működik, de mást nem tudok tenni, és ez jólesik. Sajnos elég kiskorú vagyoka ahhoz, hogy a szüleim bárhová is elengedjenek, vagy akármit csináljak, minden ilyet hülyeségnek tartanak, mert szerintük ettől nem lesz jobb, kezdem azt hinni, hogy igazuk van. :(
2013. aug. 31. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
én azért hiszek abban, hogy a világ, vagyis az emberek képesek változni...jó irányba. Egy idealista ;)
2013. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) Valamennyire még én is!
2013. szept. 1. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
látod akkor már ketten vagyunk :) erősödik az idealisták csoportja :)
2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaja :)
2013. szept. 2. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek,én is kiskorú vagyok.De ezek a képek akkor sem segítenek ha jól esik is kitenni.Aki bántja az állatokat az gondolom két képtől nem fogja magát meggondolni.Én ütném verném,széttépném aztán összeraknám és aztán lelőném,aki eltöri egy állat lábát,véresre veri meg kínozza,vagy úgy köti meg hogy a kutyának már hangja sincs,úgy szorítja kötél...Sajnos vannak ilyenek.De mivel a törvény is tiltja nem érhetünk hozzájuk egy ujjal sem,de ha feljelentik őket akkor akár börtön büntetést is kaphat.

Ezek nem segítenek.Ezt én is sajnálom :(De sajnos nem óvhatunk meg minden állatot,nem fogadhatunk örökbe 100-at se.AZ a baj,hogy van aki már kitesz 10 ilyen képet valahova,aztán kimegy a kertbe és bántja a kutyáját,úgy hogy nem lesz lelkiismeret furdalása sem.Ezeket kellene kiírtani.

2013. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van,egy képpel ez nincs megoldva,és sajnos nem tudunk megmenteni több vagy többszáz kutyát,macskát..

Mert ennyi állattal nem lehet mit kezdeni...

Sajnos a mai világban vannak olyan idióta barbár féreg (h szépen fejezzem ki magam..) emberek,akik lelkiismeretfurdalás nélkül megteszik...Sőt ez nem csak az állat bántalmazásra mondom,hanem másra is...

Pl. most idén,a nyár elején bejött az udvarunkra egy KIScica.De annyira pici volt h szerintem épphogy kinyílt a szeme,pár 3-4 hetes lehetett,és az anyja mellett lenne a helye meg a gazdája mellett...DE a fekete cicának össze volt ragadva a szeme a száraz csipától,meg hörgött és nyarvogott egyfolytában,szeretetre vágyott,én adtam is neki egy keveset,azért csak ennyit,mert valószínűleg beteg volt és anyukám megkért hogy ne nagyon érjek hozzá ;((

A szívem szakadt meg a kiscicáért,ugyanis rá volt kényszerülve még arra is,hogy fel-le ugráljon a kb. 1 méter magas teraszunkról,pedig egy ekkora cicának még aludnia kéne sokat,és nem fel-le ugrálni ilyen magasról meg minden........:(((( iszonyúan sajnáltam és meg akartam tartani.

Azt gondoltam,ezt a macskát biztos kidobták a házból,mert egy idióta gondolt egyet és putty..kirakta...!!!

Hogy lehet ilyet csinálni? Akkor adja oda valakinek v adja el ha neki nem kell,de ne az utcára könyörgöm!!!!

Amúgy elmondom a történet végét is:2-3 napig ott volt nálunk a cica,addig én etettem,kitöröltem kamillával a szemét (a csipa miatt) és simogattam,szeretgettem,aztán apa mondta h elviszi,mert itt nem maradhat a cica mert orvosra van szüksége és akkor jelenleg nem álltunk úgy anyagilag,meg volt a szomszédba is már 3 másik macska,és hozzájuk képest nagyon kicsike volt a cica..

Na mindegy elvitte egy ismerőséhez apa,és ott jó helye van,mert az ismerősével néha szoktunk beszélni a cicáról is!

Ja és amíg nálunk volt,elneveztem Mirának,és a kis drága egyik délután meg elaludt a papucsomon amit sikerül lefotóznom!! Imádom azt a képet.Tesóm,anya meg akit csak kérdeztem azt mondták h "de csúnya macska...Nos,nekem ő is épp olyan szép mint egy egészséges kiscica,és nagyon megszerettem...

Sajnálom h oda kellett adnunk,de jó így neki,jó helye van ott is!

BOCSÁNAT A NAGYON HOSSZÚ TÖRTÉNETÉRT,EZ MÁR NEM NAGYON TARTOZIK A KÉRDÉSEDHEZ KÉRDEZŐ,DE MUSZÁJ VOLT LEÍRNOM EZT...

2013. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!