Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egyetértetek velem az alábbi...

Egyetértetek velem az alábbi dologban?

Figyelt kérdés
Az Oroszkúti Lovastanya (Bükkszentkereszt) szerintem nem egy jó hely.
2011. máj. 20. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,eggyetértek.
2011. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!


Ezt kifejtenéd kicsit bővebben, hogy miért nem jó hely?

Még nem jártom ott, csak, hogy tudjam miért kerüljem messzire....

2011. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de nem szép dolog csúnyákat terjeszteni róla. Ha valaki véleményt kér, akkor szépen fel lehet sorolni az adott lovarda előnyeit, hátrányait. De ez így nem a legkedvesebb...
2011. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert csak terep van, és nem kötelező a kobak. Meg a lovak fejből tudják az utat és a jármódokat: tanulni sem lehet ott rendesen.
2011. máj. 21. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is egyetértek, jártam oda.

De nem véletlenül Te kérdezted a múltkor, hogy milyen hely, és a válaszomat lerövidítve leírtad?

2011. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan helyet, én tényleg nem szívesen járok oda, mert más igényeim vannak, tanulni, haladni, fejlődni szeretnék.

De van, akinek az a jó. Szóval neki jó hely.

Az ember odamegy, kipróbálja és megállapítja h jó e neki.

2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az felelőtlenség részükről, hogy a kobak nem kötelező, viszont a csak tereppel részemről semmi gond, ha környéken van más lovi is. Aki fejlődni akar, az keres egy olyan lovit, ahol van oktatás vagy edző és ott fog tanulni. A leírtak alapján ez a hely haladó lovasokat vár.


Amúgy a legtöbb helyen, ahol visznek a terepet a lovak már betéve tudják az összes lehetséges útvonalat és tempókat, szóval ez nem a lovi hibája és nem is lovaké.

2011. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen helyek inkább turistáknak szólnak.. De jó, tereplovaglás, menjünk mi is.. Kobakot gondolom nem tesznek kötelezővé, annyira nem is higiénikus a mindenki által összeizzadt kobakot használni, plusz sztem azokról a lovakról csak akkor eshetsz ha leugrassz.. De ha nekik ez kell..:/ Aki fontosnak tartja, az úgyis szerez kobakot, vagy megy olyan helyre. Biztos lehet kérni, csak nem kötelező, plusz ők úgysem vállalnak felelősséget, úgyhogy kb azt csinálsz amit akarsz..:S
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!