Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek is rosszul vannak...

Szerintetek is rosszul vannak tartva a videón látható állatok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 18. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most abból gondolod, hogy a macsek egy kiürült műanyagdobozból eszik, és hogy az udvaron készült a felvétel?

Ebből nem derül ki semmi ;)

2013. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsi de nem értem.

Ha nem csili-billi lakhelyük van attól még van terük, meg kajájuk.

Talán nem 1 millió forintos hülyeség amiért sok ba....om kiad egy rakat pénzt mert hű de márkás tápot vettek!

2013. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ebből tényleg nem derül ki... de a macska nyugodt, van előtte élelem, van rajta bolhanyakörv. Első látásra okés a hely...
2013. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De azért nézzétek csak meg ,hogy mit eszik!!! Szerintem az valami tejeskenyér vagy maradékból ősszedobott moslék.
2013. dec. 18. 15:20
 5/26 anonim válasza:
74%
Az se baj ha maradék.Ha nem romlott meg és nincs benne olyan, amit a macska nem ehet meg, akkor nincs vele semmi baj.A tejes kenyeret meg nagyon is szeretik a macskák.Ha belegondolsz olyan mint a mákos guba, csak nincs benne mák. :)
2013. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csakhogy kenyérre(gabonaára) semmi szüksége egy macskának. És ha nem yudnád a legtöbb macska laktóz érzékeny.
2013. dec. 18. 16:03
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskáink tápjához hozzá szoktuk tenni a maradékot. És megjegyzem: IMÁDJÁK a főtt krumplit! Olyat sem a vadmacskák, sem a tigrisek, sőt, még a farkasok sem esznek. Állatkínzó vagyok?
2013. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A gyerekek is szeretik a chipset. Mégsem jó nekik.
2013. dec. 18. 16:17
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Nos, Neked (csakúgy mint a többi embernek) pedig édességekre, mesterséges színezékekre és ízesítőkre, és tartósítószeres élelmiszerekre nincs szükséged. Mégis minden nap eszel.
2013. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, nem vettem észre az előző válaszod, kedves Kérdező. Ettől függetlenül rengeteg dolgot megeszünk, amire nincs is szükségünk.
2013. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!