Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol foglalkoznak sünmentéssel?

Hol foglalkoznak sünmentéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Október elején került hozzán két nagyon pici süni kintről, akik nem tudtak volna letelelni. Itthon nevelgetjük őket, jó nagyok már, de még mindig nem eléggé. Az a baj, hogy csak a szobámban van hely, és nagyon nehéz velük, mert nem voltak tervben, baromi zajosak és hiába pucolom gyakra, nagyon büdik, és nem hívhatok ide senkit, ráadásul a családomat is zavarja. Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan helyeket, ahol szívesen befogadják őket, és megbízhatóak is. Nem szeretném, ha rossz helyre kerülnének, és szeretném ha tavasszal szabadon lehetne őket engedni. Bocsi, ha elgépeltem valamit. 20/L

#sün #európai sün #sünmentés
2014. jan. 31. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden állatvédő és állatmentő foglalkozik ilyesmivel. Facebookon a keresőbe írd be hogy állatvédő vagy állatmentő. És akiket találsz írj rá mindre a biztos sikerért. :) Ha segíteni nem, de ajánlani vagy bármi tudnak segíteni .
2014. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 31. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyen szerintem beveszik őket, aztán tavasszal elengedik. Védett állatok, úgyhogy valószínűleg még az állatkertben is megkérdezheted. Hívd fel őket.
2014. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legközelebbi állatkert vagy vadaspark.Legjobb lenne a pesti,van ilyen jószágoknak külön mentőhelyük.
2014. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A budakeszi vadasparknak írtam régen, ők nem tudják befogadni, de írtam ma (már tegnap) a fővárosi állatkertnek, még nem írtak vissza, de remélem befogadják a süniket^^
2014. febr. 2. 00:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell írni nekik.Odamész,főbejáratnál közlöd,nálad vannak a sünök.Szólnak egy gondozónak,kijön,átveszi őket.Ennyi.
2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Noé állatotthonnak is írhatsz :)
2014. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Noé nem fogad sünöket.

Csak a Fővárosi Állatkert Sünispotálya fogadja be őket, oda kell vinni.

2019. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!