Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyapanziókban karácsonykor...

A kutyapanziókban karácsonykor is ugyanúgy foglalkoznak a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem leviszik őket sétálni mondjuk 3-szor ? Meg úgy tudom valahol vállalnak tanítást is,és ahol vállalnak,ott vajon ünnepekkor is ugyanúgy tanítanak ? 24.-én utaznánk el ,4éjszakára/5napra,és a tacskónkat szeretnénk elvinni . Csak féltem itt hagyni,de nem vihetjük magunkkal :( 5 hónapos most a kutyus,bent lakik a lakásban, a hotelekben általában van kinti,és benti hely is ? Lenne hely ahova vigyük,de olyan hamar eltanul minden kis butaságot,meg ha más mondjuk nem szól rá,amiért mi rászólnánk,akkor azt megszokja egykönnyen , és ezért lenne jó a panzió,mert ott szerintem rosszat nem tanulna el.
2013. okt. 26. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek a saját kutyájával törődnie kell, akkor az már lerendezi a másét is, de nyilván panziója válogatja, kérdezd meg a szimpatikus helyeket.
2013. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, akinek állata van, annak az ünnepnapokon is el kell látnia őket. sem a kutya, sem a többi állat nem tart ünnepnapot.5 nap alatt meg egy kölyök kutyát nem fognak sok mindenre megtanítani.Olyan panzióba vidd, ahol benti tartás is van.
2013. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg, milyen az a panzió, mert szerintem igen kevés olyan panzió van, amit te elképzelsz. Alapjáraton az ilyen helyeken van napi 1 séta, amúgy kirakják valami futtatóra, adnak neki enni, inni, van egy kosara, és kitakarítanak alatta. De nem hiszem, hogy órákon át a te kutyádat fogják szórakoztatni és tanítani. Főleg, ha sok a kutya és kevés a gondozó, akkor erre egyszerűen nincs idő. Szerintem keress neki valakit, aki vigyáz rá, amíg elutaztok, ha ilyen igényeid vannak. (Most gondolj bele, van 20 kutya, reggel 8-tól este 8-ig van 12 óra. Mégha nem is ebédel a gondozó, és nem megy pisilni se, akkor is kevesebb, mint 1 óra jut naponta 1 kutyára, és abban a séta ideje is benne van). Persze ha valaki csak 1-2 kutyát fogad, akkor több idő jut egy kutyára, de azt én nem nevezném panziónak, ahol csak 2 kutya van elszállásolva...
2013. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Egy panziótól ne várj sokat. Arra van hogy a kutyád ne haljon éhen a piszkában, amikor te sokáig nem vagy otthon vele. nem fognak még ezt meg azt megtanítani neki meg szórakoztatni őt.
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!