Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Melyik az a cég amely bizonyít...

Melyik az a cég amely bizonyítottan nem végez állatkísérleteket, és jelen van Angliába?

Figyelt kérdés
A The Body Shop L'oréal tag..szóval őket kizárnám,A Lush-ról tudok és ennyi.Ha valaki segítene megköszönném!

2014. febr. 14. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom nézz körül itt: [link] azt sajnos nem tudom melyik kapható Angliában, de írj egy listát róluk és vidd magaddal ha vásárolni indulsz :)
2014. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy cég nem végez állatkísérletet, nem lehet bizonyítani. Amelyik nem bukott le, abban vagy megbízol, vagy nem.

A Lush-ban én is megbíznék, de nem elég széles a termékkörük, így kell más márka is. A The Body Shop valóban L'oréal tulajdon.


Talán leginkább az ismert nemzetközi MLM-eket érdemes választani (Amway, FLP esetleg Oriflame). Nekik a direkt értékesítés miatt muszáj adniuk az imidzsükre. Másik lehetőség, hogy helyi állatvédő szervezeteknél érdeklődsz. Ahogy Magyarországon is vannak olyan márkák, amiket csak itthon ismernek, Angliában is biztosan rengeteg ilyen van.

2014. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Forever Living P. nem vegez allatkiserleteket. Korrekt ceg, 7 eve hasznalom, fogyasztom a termekeit, a kutyamon is kiprobaltam, amikor baja volt es mukodott. Angliaban olcsobban is megvasarolhato, mert alacsonyabb az ado rajta, illetve van olyan termekuk, ami elelmiszernek van minositve, peldaul a tea, vagy a mez, amire egyaltalan nem teszik ra az adot, mint otthon. En Londonbol viszem haza a termekeket a csaladomnak is.
2014. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
sika sika fog mosika hozzá ez a jó muzsika örülni fog a doki mert ez itt a fogmosi roki
2014. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!