Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban nagyon veszélyes a...

Valóban nagyon veszélyes a H1N1 influenza vírus (sertésinfluenza), amely már nálunk is jelen van?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem a gyerekeimet;a nagyobbik 5 éves és nagyon gyenge az immunrendszere:(
2009. júl. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyes, ha kezelve van. Pontosan annyira veszélyes, mint a rendes influenza. Ha annyira félted őket, akkor kerüljétek az olyan embereket akik járhattak külföldön az utóbbi időben. Ha megfertőződik, akkor sincs semmi gond, kezeléssel hamar rendbejön.
2009. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Ha jól tudom,csak tüneti kezelést igényel és a tamiflu gyógyszert,ami meggátolja a mellékhatások kialakulását,terjedését...jól tudom?

2009. júl. 25. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így tudom. De már ha minden igaz javában készül az ellenanyag is, amivel meg is lehet előzni, szóval tényleg nincs mitől félned. A lényeg, hogy jobban figyelj oda rájuk, és ha lázas valaki, vagy bármilyen tünete van, akkor azonnal orvoshoz kell menni, és nem lesz baj. Csak azért készítették el ezt az egész h1n1 vírust, és azért keltenek szándékosan ekkora pánikot, hogy jobban fogyjanak agyógyszerek/antibiotikumok. Amióta feltűnt ez a vírus, a gyógyszertárak/gyógyszergyárak forgalma a sokszorosára nőtt.
2009. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden influenza lehet veszélyes és veszélytelen is. Nem a betűjele dönti el hanem az, hogy az ön gyereke veleszületett és szerzett immunrendszere pillanatnyilag milyen állapotban van. A szerzett immunrendszert viszont jó táplálkozással, vitaminokkal, ásványi anyagokkal és stresszkezelő életvitellel állandóan TOPPON kell tartani.

Nekem 3 gyerekem van és még sosem kértem influenza elleni védőoltást sem. Amióta rendszeresen a napi étrendkiegészítőjüket szedik az egészségügyi probléma szinte nulla. Kár, hogy sokan még ezt nem tudják, ők töltik meg a rendelőket.

2009. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem, nem veszélyes. ez ugyanolyan influenza, mint az összes többi. nátha, fejfájás, stb. azoknál veszélyes, akiknek ráhúzódik a tüdejükre (tüdőgyulladás) és nem elég erősek hozzá.

pl a múltkori bácsi, aki belehalt, tüdő és szívbeteg volt....logikus.

2009. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy február végén lett influenzás és tüdőgyulladása lett....szóval tudom mivel jár ez...

És az én gyerekeim is rengeteg vitamint kapnak,esznek rendesen gyümölcsöket.A kicsi nagyon stramm,erős szervezetű,a nagy viszont születése óta ilyen gyenge...már különböző vizsgálaton is voltunk,de semmi komoly baja sincs...csak ilyen gyenge szervezetű.Állítólag majd kinövi.a kérdés csak az,hogy mikor....

2009. júl. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!