Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állítkínzás, most ezt hogy?

Állítkínzás, most ezt hogy?

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezeleőtt bejelentettem egy állatkínzást, pontosabban nagyon rossz körülmények között élő állatot, majd válaszként képre van szükségük, hogy vizsgálódhassanak. Viszont, ha én képeket készítek az illető birtokán, az nem számít magánlaksértésnek, vagy akárminek, ami törvénybe ütköző?
2014. febr. 18. 10:56
 1/7 A kérdező kommentje:
*Állatkínzás, a címben. Elnézést.
2014. febr. 18. 10:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinek jelentetted be? Mert még senkitől nem hallottam, hogy a civil bejelentőt biztatták volna nyomozásra kvázi.
2014. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HabverőMakverő válasza:
52%
hát ha nem hív be akkor magánlaksértés, viszont ha úgy mentél be, hogy "hallottál egy nagy törést és megnézted, hogy nem e lett valakinek bent baja és közben észrevettél valamit és lefotóztad" akkor nem :)
2014. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Országos állatvédőknél.
2014. febr. 18. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyi állatvédő szervezetnél próbálkozz, ők utánamennek. Az országosoknál az lehet a dologban az akadály, hogy nem szállnak ki helyszínre, ha nem feltétlenül szükséges. A helyiek viszont igen.
2014. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, kimennek. Erre csak azért van szükség, mert sok idióta azzal szórakozik, hogy kamut ír nekik, mert hű de vicces. Ezzel csak azt támasztod alá, hogy amit állítasz, igaz. Szerintem nyugodtan bemehetsz, tulajdonképp állampolgári kötelességed jelenteni, ha állatkínzást tapasztalsz. Lehet érdemes lenne a rendőrséget (is) kihívni. Miről van szo egyébként?
2014. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért birtokháborításra ne biztassatok már senkit!

Utcáról nem lehet lefényképezni? Vagy pl. egy segítőkész szomszédjától?

2014. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!