Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek, hogy ne etessék a...

A. Zsombor kérdése:

Mit tegyek, hogy ne etessék a kutyámat?

Figyelt kérdés
Pont olyan utcában lakunk ami közel van a sulimhoz, így a suliba menő és onnan haza menő gyerekek néha etetik a kutyámat. Meg egy öreg néni de ő találomra jár. Akit meglátok arra rászolok de ez nem érdekel mindenkit.

2014. márc. 12. 21:44
 1/8 anonim válasza:
Kezdetnek táblára írd ki. NE ETESD. :D Vagy idomítsd be a blökit... vagy zárd el hátra ha lehet.
2014. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Betanítani nehéz lesz mert amikor vettük ugy kezdtèk ,hogy ez a kutya addig eszél mig bele nem hall. Amúgy köszönöm szèpen a válaszod.
2014. márc. 12. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Cserepes tuja a kerítés elé, hogy ne adogassanak be a rácsok között semmit?
2014. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet.
2014. márc. 12. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg locsold le slaggal, aki eteti a kutyát; hamar híre megy majd, hogy mit nem szabad csinálni :D (neeee, csak viccelek)
2014. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%-ban megértelek. Nekem meg a macskámat etették (akkor még kijárt de amióta megmérgezték azóta csak benti). Amikor hazafelé jöttek minden sz*rt bedobálta(virsli ,Pite ,Diós mákos kalács ,Kroissant stb. A macskám szupi tápon élt/él és nem szerettem ,hogy ilyen mocskokat eszik amik még azmbernek is ártanak. Én ki irtam egy nagy karton papirra ,hogy NE DOBJ BE KAJÁT!!!!,Ez nem igazán hatott.Aztán kiirtam ,hogy bekamerázva és akkor csönd lett. De nem sokáig.Erre egy hónapra jöttek és megmérgezték a macskámat. Tudtam ,hogy a bűnös az ismertségi körömből való mivel csak nekik mondtam el ,hogy nincs is kamera. Nem lettt meg a bűnös de a cicámat sikerült megmenteni.
2014. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És remélem jol van már a macskád.
2014. márc. 13. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyáimat is etették.

Vagy 100X szóltam kiírtam, aztán mikor az egyik embert megint rajtakaptam sokadjára elő tört belőlem a bunkó paraszt, úgy leordítottam a fejét, hogy hirtelen meghökkent, aztán meg neki állt visszapofázni, amire még idegesebb lettem, kimentem a kapun, "megfogtam" a kezét és "finoman" odarántottam a tábla elé, mondván, hogy te analfabéta f*** ki van írva, hogy ne etesd a kutyát hanem tudsz olvasni, csöngesse felolvasom neked, ha kell el is magyarázom hogy mit jelent.

Meg, ennél cifrább dolgokat is mondtam de nem idézek, mert nem menne át a szűrőn.

Érdekes, azóta az eset óta egyszer se etették a kutyáimat.

Úgy néz ki ez kell a népnek hogy ki hozzák belőled az állatot, és lesüllyedj egy olyan szintre ami már gáz.

De, egyáltalán nem bántam meg, mert így eljutott a sok paraszt agyáig, hogy mi a bajom.

(nálam akkor telt be a pohár amikor láttam a kutya székletében párizsis csomagot, aminek a végén fém van, meg kolbásznak a műanyagműbelét.

Meg volt, hogy véreset kakáltak, mert dobálták be nekik a csontokat, meg zacskóban a levest...csoda, hogy életben maradtak a kutyáim, és nem volt műtétre szükség...

Szerintem így érthető a kifakadásom)

2014. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!