Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Borsod megyében kiket és...

Majomka69 kérdése:

Borsod megyében kiket és milyen számon lehetne értesíteni ha kóbor állatot szeretnék bejelnteni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a legközelebbi menhelyet szoktam hívni. Nézz neten elérhetőséget.
2014. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 16. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, talán a Minimenhely szóba áll veled. Miskolci vagyok, egyik menhely sem segített soha nekem, volt egyszer egy kutyus, akiről azt hittem, hogy betört a feje, és eltört a lába, ami később kiderült, hogy nem olyan súlyos, de az a lényeg, hogy én akkor még nem tudtam. Itt, gyakorin beszélgettem 2 állatmentővel, nem Borsod megyéből. Aztán a menhellyel is sikerült beszélni. Mivel nekem nem volt pénzem, ez a két segítőkész ismerős küldött a miskolci menhelynek (MÁSA) több ezer forintot, hogy ki legyen fizetve a benzin (mert hogy vidéken volt a kutya, nem helyben, Miskolcon). Na, és itt jön a csavar. Miután megkapták a pénzt, se szó, se beszéd nélkül eltűntek, kikapcsolták a mentős telefont, és nem reagáltak semmire. Így aztán az egyik állatbarát tett meg jó hosszú utat, hogy a kutyust elvigye olyan helyre, ahol ellátják.

Nem akarom besarazni a menhelyt, mert tudom, hogy rengeteg a munkájuk, és csak gratulálni tudok nekik, viszont ez r.hadtul nem volt szép húzás. Nem értem, miért nem mondták azt az elején, hogy nem segítenek? Miért kellett kivárni a pénzt, és amint megérkezett, sorsára hagytak egy sérült állatot..szóval a Másához csak úgy fordulj, hogy nem küldesz nekik pénzt:)

2014. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát ez pazar:(

milyen szemetek tudnak lenni az emberek:S

viszont köszönöm a válaszod:)

2014. máj. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!