Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Gazdagréti állatkínzóról...

Gazdagréti állatkínzóról vélemény?

Figyelt kérdés

,, Egy gazdagréti nő kidobta az 5. emeletről jack russel terrier kutyáját, mert állítólag megharapta a gyerekét ''

Olvastam pár helyen a kommenteket is, és írták, hogy a nő csak ösztönösen cselekedett, meg hogy milyen dolog az hogy egy rohadt kutyát többre tartanak mint egy embert......

Engem felháborított az eset, de még az is hogy ezt a közveszélyes szukát még nem rúgták ki az óvodából ahol dadaként dolgozik......


2014. máj. 17. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

1.ki kéne rúgni és többet ne dolgozhasson gyerekek közelében

2. börtön

3. min. 80 óra közmunka egy állatmenhelyen, ahol megtanulhatná hogy az állatokat is tisztelni kell! (amennyiben itt is hasonlóan viselkedne, mint otthon- bár ezt kétlem- pénzbírság)

2014. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
7%

ha a gyereket megtámadja a kutya el kell altatni

a nő helyesen cselekedett,

állatvédők kezdenek teljesen elszakadni a realitásoktól, a sok kutya meg macskaeledel gyártó gerjeszti ezt a hangulatot

2014. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
egy pár hónapos kölyök kutya hogy támadna már akárkire is?
2014. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
A kutya nem támad ok nélkül! Meg kéne tanulnia a némbernek, hogy a kutya nem egy kerti (panel) dísz és akkor sem lesz az, ha szül egy gyereket! Könnyű a kutyát okolni. Semmi joga nem volt a "nőnek" ahhoz, hogy így megölje. Mennyit szenvedhetett szegény állat. És nincs bebizonyítva az, hogy a kutya megharapta a gyereket, ellenben az biztos, hogy a nő kidobta az ablakon.
2014. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Zowie ***** válasza:
97%
2-eske helyesen cselekedett???? Ilyen gondolkodásmóddal téged kéne kihajítani az ablakon. El tudod te képzelni mennyit szenvedett az az állat? Megharapta. Nem helyes de ezt egy állat sem érdemli. Az anyja a hibás az ő felelőssége ha ez így történt. Egy kisgyerekről van szó, elképzelhető hogy durván nyúlt a kutyához, rálépett, meghúzta a fülét nem tanította meg az anyja mit lehet egy kutyával csinálni és mit nem. A nő nem bánt jól a kutyával, nem tudom olvastad-e mit nyilatkoztak a szomszédok. Sétáknál állandóan üvöltözött a kutyával, rövid pórázon tartotta, húzta vonta. A kutya nem egy tárgy , nem játék, nem lehet csak úgy eltenni a szekrénybe ha már meguntam, mert lett egy gyerekem. Akkor inkább ajándékozta volna el, ha úgyis púp volt a hátán.
2014. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2-nek. Látom van pár közveszélyes ember köztünk.....

Majd akkor is ezt mondod ha a dada megöli a gyereked az óvodába mert megharrapja az ő gyerekének az ujját? ( engem harapott meg ovis társam, és képzeld nem verték meg a kiscsajt, csak elbeszélgettek vele )

Amúgy minden emberölés, vagy ember elleni brutalitás, állatkínzással kezdődik ezt mindenki tudja!

Jaah! Nem vagyok állatvédő, sem konzervgyáros, csak egy laikus ember, aki megbotránkozik azon hogy milyenek a fajtársai......


A kiskutya öt éves volt. Kb egy órán át feküdt magatehetetlenül, a fájdalomtól sírva, mire egy járókelő észrevette, és kihívta az állatorvost.

2014. máj. 17. 15:10
 7/16 anonim ***** válasza:

valahol azt olvastam, hogy még csak kölyök volt

de ez nem változtat a tényeken

2014. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 fishbone62 ***** válasza:
100%
Még ha meg is harapta a gyereket amit nem hiszek el akkor se az a megoldás,hogy kidobom az ablakon
2014. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Singham ***** válasza:
100%

Mi a véleményen? Az, hogy egy ilyen alkoholista (próbálják elhallgatatni, de mint kiderült azok a párjával) idegbeteg nőtől még a szerencsétlen gyereket is el kellene venni (akinek korunk csodájaként úgy varrták össze a száján a sérülést, hogy arról se kórházi adat sincs, se a varrásnak a jele nem volt már rajta másnap). Meg egyáltalán ki volt az, akit ez engedte dajkaként dolgozni? Könyörgöm az ilyen munkához miért nem lehet nyamvadt teszteket elvégezni? Mi lett volna, ha hasonlót tesz egy gyerekkel? Mondjuk, ha azt is kihajítja az ablakból. Már lassan minden munkához kell pszichológiai alkalmassági.

Az ösztönös cselekvés igaz, csak sajnos olyan ostoba némber, hogy ilyen szinten vannak az ösztönei. De a párja se különb. Ő azért ordítozott és megakarta késelni az embereket, mert azok megemlékezést tartottak a kutyáról. Azzal védekezik, hogy zavarta őket a zaj, azonban a panelből mindenki azt mondta, hogy nem volt semmi zaj. Ebből is látszik, hogy mennyire alkoholisták. Egyből nem isznak és már idegbetegek. Ki tudja, lehet a nő is azért cselekedett így.

2014. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Almlili ***** válasza:
Hogy képes valaki egy kutyát kidobni bárhonnan is? 2-es, HOGY MONDHATOD AZT, HOGY A NŐ HELYESN CSELEKEDETT????????????????????!
2014. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!