Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak vele? Mit adjak...

Mit csináljak vele? Mit adjak neki? (sün)

Figyelt kérdés
Találtam egy sünt a bicikliúton, tüskéi a nyakán le vannak törve, szája véres. szerintem átment rajta egy biciklis és valahogy megúszta szegény állat. mozogni tud, bár elég darabosan, már adtam neki bogarat, azt megette.
2014. máj. 24. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A rovar az jó, de lehet giliszta, csiga, esetleg valami gyümölcsféle. Nyers csirkehús, sajt és azért víz sem ártana. Esetleg a kullancsokat le kellene szedni róla.
2014. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd el a legközelebbi az Állatkertbe vagy vadasparkba.

Ott gondoskodnak róla szakszerűen.Van állatorvosi ellátástól kezdve minden,azt is tudják,mit és hogyan adjanak neki enni.

Ha felgyógyult,biztonságos helyen szabadon engedik.

2014. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz vidd el a biztonságkedvéért, mikor nálam volt sün macska konzervet, tápot, rovarokat, gyümölcsöket kapot
2014. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!