Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SOS! álatkínzás!? Lent

SOS! álatkínzás!? Lent

Figyelt kérdés
a szomszédunknak van egy csomó állata,és volt 2 nyuszijuk is,de az egyiket "véletlen" megfojtotta a gyerekük,de ez nem is zavarta őket,a másik meg kiszökött az utcára de ez sem érdekelte őket.Nemrég az egyik környékbeli bácsi elfogta a nyulukat,de nem érdekelte őket,felőlük meg is tarthatja.Van vagy 20 teknősük amiket lavorban tartanak nem akváriumban,a kaméleonjuk meg is halt de leszarták,aztán most jön a legdurvább:már több éve van egy német dog-uk és a ház hátuljában egy ISZONYATOSAN PICIKE helyre van besuvasztva, és aki nem tudná:rz egy óriási kutya!és tavaly vettek egy kiskutyát,egy közép ázsiai medveölőt,ez is hatalmas lesz ha megnő,és már 2 nagy kutya volt besuvasztva oda,ja és a német dog kutyájukat nem is sétáltatták meg semmi egész nap ott volt ez már durva hogy nem sétáltatják és ki sem engedik a kertbe hanem egész életét ott kell eltöltenie,és egyik nap elmentek nyaralni,és nem etette senki a kutyát,úgy vonyított reggeltől estig....nagyon ugattak, és ma mit hallok a gyerekektől? (mert van 4 gyerek is) azt hogy meghalt a nagy kutyájuk!!!!úgyhogy az a gyönyörű nagy német dog meghalt!!!!
2014. júl. 14. 19:54
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és azt nem is írtam,hogy lesz egy kiscicájuk is!(még soha nem volt macskájuk)na azzal mit fognak csinálni? csak úgy mondom,mert nekem is van 2 macskám és folyton a gyerekek átveszik magukhoz a kerítésen,és berakják a tranbulinba és ott ugrálnak vele,meg üldözik meg tépik a farkát!!!
2014. júl. 14. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Jaj szegények!Szerintem jelends fel őket!EZ tényleg NAGYON DURVA!
2014. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél bejelentést vagy a jegyzőnél, vagy ha gyorsabb intézkedést szeretnél, az országos állatvédőrségnél.
2014. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!