Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A macskám eltűnt,3 éves, és...

A macskám eltűnt,3 éves, és nagyon szeretem. Már 5 napja, hogy nincs meg. Ő az én "szerelmem" Volt már olyan, hogy valakinek hosszabb időre eltűnt a macskája? Csak szeretnék reménykedni, hogy még láthatom!

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ivaros kandúr cica? Mert azok hajlamosak eltűnni több időre is.
2014. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen az :( És még mindig nem jött haza
2014. aug. 8. 15:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Amíg nincs olyan kerítésed, amin nem tud átmászni, addig ne engedd ki egyedül! Addi gtartsd a lakásban! Már ha megkerül persze.

De új macskát se szerezz be amíg nincs macskabiztos kerítésed...! Felelőtlenség, most ezt te is érezheted!

2014. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
+ mielőbb ivartalanítsd, ha hazajött!
2014. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt hogy 5 hétig nem jött haza, amikor megjelent csont és bőr volt. 3 hétbe tellett felhízlalni és rendbe tenni. Jól összeverekedett 1 másik kandurral.
2014. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van. Néha ki szoktam vinni :S

Az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé. A kerítésünk pedig alacsony... De egy macska a magas kerítésre is ugyanúgy felmegy, ettől függetlenül tényleg az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé. Viszont azon gondolkodtam, hogy be van chippezve, és holnap elmegyek az állatorvoshoz, hátha ez alapján meg lehet találni :/

Remélem előkerül a kis drágám

2014. aug. 8. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
3.-as Nincs olyan hogy macska biztos kerítés. a macska átmászik akár milyen magas kerítésen. A macskát nem lehet ben ttartani mint a kutyát. Macska ragadozó állat, ösztönból mennie kell.
2014. aug. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha 2 hét után nem kerül elő , akkor már nem igen jön vissza. Ha ez volt az első alkalom hogy kiengedtett lehet hogy nem talál vissza, de jó esély van arra hogy visszajön.
2014. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
a macskát nem lehet néha kivinni, néha bent tartani. Ha nem engeded ki megfog szökni. Ami meg is történt.Ha nincs ivartalanítva akkor pedig az ösztöne hajtja hogy menjen .
2014. aug. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás!! Az ilyeneket meg lehet előzni vele (tapasztalatból mondom).
2014. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!