Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A macskám eltűnt,3 éves, és...

A macskám eltűnt,3 éves, és nagyon szeretem. Már 5 napja, hogy nincs meg. Ő az én "szerelmem" Volt már olyan, hogy valakinek hosszabb időre eltűnt a macskája? Csak szeretnék reménykedni, hogy még láthatom!

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 00:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Haza tévedt a kis drágám :)

Köszönöm a segítségeteket és a bíztatást :))

2014. aug. 9. 17:05
 12/14 anonim válasza:
Az én macskám is 3 vagy 4 éves volt, és két hónapra kóborolt el. Elsirattam, aztán egy vasárnap éjjel bekopogott vele a szomszéd, mert megtalálta. Két hónap! Ahogy utólag összeraktam, szerintem felmászott valamire (autó, hajó), az meg elindult vele. Sokáig tartott, míg hazatalált. Ez a macska egyébként gyakorlott vadász volt, sokat csatangolt odakinn, nem volt szobacica.
2014. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ivartalanítani kell,akkor nem megy el.Nem a vadászösztön miatt megy el,hanem a párzási ösztön miatt,de ha ivartalanítod,akkor nem fogják érdekelni a nőstény macskák.

A chip pedig nem nyomkövető,nem tudja megmondani a doki,hogy a hol a cica.

De örülök,hogy meg lett.

Ha nem akarsz több ilyet,akkor vidd el ivartalanítani,és jobban figyelj rá.

2014. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!