Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Melyik állatorvost ajánlanátok...

Melyik állatorvost ajánlanátok Érden?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok lett, és nem akarom akárhová vinni a kutyámat. Előre is köszi a válaszokat!

#állatorvos #állatorvos érd
2014. aug. 22. 15:53
 1/5 anonim válasza:
44%
Szerintem a legjobb állatorvos Érden az Érdi Állatkórház ( www.erdallatorvos.hu ). Próbáltam másokat is, de valahogy itt volt a legprofibb a hozzáállás és nagyon "gazdi barát" a hely.
2014. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszod, néztem őket, bár én a www.erdiallatkorhaz.hu oldalon. Ugyan arról van szó?

2014. aug. 22. 16:12
 3/5 anonim válasza:
80%
Igen, ahogy nézem ez ugyanaz.
2014. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Szia! Én is az állatkórházat ajánlanám, nekünk mikor beteg volt a kutyánk (sajnos később el is kellett altatni) csak ők tudtak segíteni! Másik doki, akit a kutyakozmetikus (tenyésztő is) ajánlott: Dr. Szegedi László. A Kutyavári Rendelőt viszont messze kerüljétek el szerintem...
2014. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tudom, nektek tervben van-e, de az Állatkórház most ivartalanítási akciót szervez a Siriussal karöltve. :) Szeptember 30-ig tart, bár mi tegnap beszéltünk a doktornővel, és ő azt mondta, hogy a mi kutyánk még fiatal hozzá, de ha nagyon akarjuk, akkor tud októberre is adni időpontot a kedvezményes árral.
2014. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!