Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Melyik a kedvenc állatod? És...

Melyik a kedvenc állatod? És a pókot igye nem ölted meg?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A kedvenc állatom?! :D fú, én nem igazán teszek kivételt, mivelhogy nehéz dönteni. talán a macskákhoz és a kutyákhoz, és persze a nyulakhoz de a tengerimalacokhoz meg a malachoz és a kecskéhez, de a tyúkhoz ragaszkodok a legjobban :D És mivel mindent szeretek, ezért a pókokat is :D nem szoktam egy legyet se bántani :D
2014. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Macska. De mindegyik állatot szeretem.
2014. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legtöbbjüket kedvelem, de a mindenem a ló. Ezt fiatal srác létemre mondom
2014. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok van. Hiéna, hiúz s a legtöbb nagymacska, tarantula, sokszor a keselyűt is annak tartom, sengi, patkány, rókák...


A pókok különösen kedvesek számomra. Már kezd felmerülni bennem, hogy ki kéne rakni némelyiket a házból, mert mindig mindent befonnak. Amikor kikel több tucat kispók, azt ki is visszük, azért az már enyhe túlzás :)

Takarításkor nagyon vigyázok rá, be ne szippantsam őket a porszívóval. Vagy fűrészeléskor a kint tárolt lécekről kell elhessegetni őket... Néha a kádból kell őket kimenteni... Ez ilyen.

Darazsat sem ölnék. Csak és kizárólag a kullancsokat és a szúnyogokat ölöm, ha meglátom, a legyek képezik a határesetet. Ha rendesek, kiviszem/kiengedem őket, de ha nagyon idegesít egy példány, képes vagyok akár le is csapni. A muslicákat sem tisztelem különösebben, de vadászni nem szoktam rájuk, túl gyorsak.


Viszont rengeteg rovart ölök motorozáskor. Sajna ez van.

2014. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hörcsög és a sas.bár a kettő nem igazán illik össze xD a lovat sosem értettem..oké gyorsan fut meg lobog a sörénye.aztán csak ott áll és bambul.
2014. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy hagyhattam ki a disznót? Nagyon édes állatok, némelyik faj különösen. A felnőtt házidisznó pont nem, bár kiskorában az is, de a vaddisznók... Nagyon szép állatok, s tudtommal elég intelligensek is.
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en nekem a lo es a kutya ami kozel all hozzam. de szeretek minden allatot ha berepul valami bogar inkabb megfogom valamivel es az ablakon kiengedem. ha hazi pokot latok bar undorodok tole inkabb otthagyom majd elmaszik hazipok azert kell :)
2014. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!